ט"ו כסלו התשפ"ד, 28/11/2023

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

נעצר חשוד מרכזי ברצח שלשום בקריית ים

ריב בין שיכורים גרם לדקירה למוות. צילום ארכיון: דוברות המשטרה, מחוז חוף
Thursday October 5, 2023

פיענוח מהיר: תושב קרית ים, בן 65, הוא החשוד המרכזי ברציחתו שלשום בלילה, של תושב העיר ולדימיר טימופייב, בן 57, בעת ריב שיכורים בקריית ים, כך ציין מפקד מרחב אשר של המשטרה, נצ”מ חיים סרגרוף. יצוין, כי בפרשה עצורים עוד 4 חשודים חוץ מהחשוד המרכזי, שלושה גברים ואישה, בגילאים 40 עד 60. יש לציין, כי בידי החוקרים אין תיעוד של האירוע ממצלמות אבטחה ונכון לשעה זו, החשוד המרכזי לא שיחזר את האירוע. במשטרה הביעו סיפוק רב מהפיענוח המהיר של תיק הרצח.

המשטרה הוזעקה שלשום בלילה לדירה ברחוב השופטים 6 בקריית ים, לאחר הודעה של תושבת השכונה, על אדם שנדקר במקום. האיש, ולדימיר טימופייב, פונה לבית החולים ושם נקבע מותו. הדקירה אירעה בדירתו של המנוח, לשם נהגו חבריו לבוא מידי פעם ולשתות לשוכרה.

שוטרי תחנת זבולון, יחד עם בלשי היחידה המיוחדת ללחימה בפשיעה (יל”פ) עליהם הוטל תיק החקירה, החלו בביצוע פעולות חקירה שונות, תוך שימוש באמצעי טכנולוגיים ותוך מספר שעות נעצרו חמישה מעורבים בפרשה, 4 גברים ואישה אחת. אחד המעורבים, תושב קריית ים, בן 65, הוא החשוד במעשה ולטענת המשטרה, הוא קושר עצמו לאירוע. מהחקירה עד כה עולה, כי בין המעורבים קיימת היכרות מוקדמת והם נהגו לשתות ביחד מידי פעם.

מפקד מרחב אשר, נצ”מ חיים סרגרוף אמר: “אנו ידועים בוודאות מי הרוצח, התקדמנו בצורה דרמטית בחקירה ואנו מבינים את חלקו של כל אחד מהמעורבים בפרשה. המטרה העיקרית שלנו היא, להגיע לחקר האמת”. לדברי נצ”מ סרגרוף, “מבחינתנו התיק די סגור. התיק חזק ולהערכתו הוא יילך עד הסוף עם החשוד המרכזי”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments