כ"ו כסלו התשפ"ד, 09/12/2023

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

איים על אימו שלא נתנה לו כסף למכון עיסוי

אלימות פיזית ומילולית. צילום ארכיון, משטרת ישראל מחוז חוף
Tuesday October 3, 2023

אי כיבוד אם: לשכת התביעות זבולון, הגישה לבית משפט השלום בקריות, כתב אישום נגד תושב נהריה, בן 42, בגין איומים על אימו במספר הזדמנויות. הבן גם מואשם בעבירות של גרימת נזק לרכוש ודרישה באיומים של רכוש (ריבוי עבירות). הדרישה העיקרית של הנאשם כלפיי אימו הייתה, שתממן לו שירותי עיסוי במכון עיסוי בו נהג לבקר.

מכתב האישום עולה, כי הנאשם התגורר יחד עם אימו, ברחוב רמז בנהריה. בתאריך 10 לספטמבר השנה הגיע הנאשם עם חברו לדירה, כשהוא בסערת רגשות, מאחר שבעת הביקור במכון העיסוי, שערך שעה קודם לכך, המטפלת במכון סירבה לטפל בו. כתוצאה מכך בעט הנאשם בדלת הכניסה לדירת אימו וגרם נזק, תוך שניסה לפתוח את הדלת. באותו מעמד איים הבן על אימו כשאמר לה, שאם לא תיתן לו להיכנס לדירה, הוא יהרוג אותה. הבן  אמר לה, בין השאר, “אני ארצח אותך, אגמור אותך, אשחט אותך”. האם הזמינה משטרה והבן נעצר. גם מול השוטרים איים הבן שוב על אימו. באישום זה כלולים שני סעיפי אישום: איומים והיזק לרכוש במזיד.

האישום השני כולל סדרת של איומים ודרישות כספיות מהאם. בעקבות המקרה הראשון, הוצא נגד הבן צו הרחקה והוא עבר להתגורר במלונית. לאחר מספר ימים הוא צלצל לאימו, תוך שהפר את צו בית המשפט,  ודרש ממנה כסף לצורך קבלת שירות במכון עיסוי, תוך שימוש באיומים. בין השאר איים, כי ישים מטעני חבלה לאימו ולקרובי משפחה נוספים. אחרי כמה ימים שוב התקשר הבן לאימו ודרש 150 שקלים לצורך קבלת שירות במכון ליווי, וגם הפעם הוא עשה זאת תוך שימוש באיומים שונים. מכתב האישום עולה, כי הבן התקשר עוד עשר פעמים לאימו ודרש כספים, לרוב עבור שירותי עיסוי, זאת תוך איומים בוטים עליה ועל בני משפחה נוספים.

באישום זה ישנם שלושה סעיפי אישום: דרישה באיומים של רכוש (ריבוי עבירות), איומים והפרת צו בית משפט.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments