ג' טבת התשפ"ב, 07/12/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

אם מקרית אתא דורשת להרחיק את המאבטח מביה”ס

המאבטח ממשיך לעבוד באותו בית ספר ולטענת האם, זה גורם לילד שלה טראומה. צילום אילוסטרציה: freepik
Sunday November 14, 2021

תושבת קרית אתא, שבנה בן ה-7 לומד באחד מבתי הספר בעיר, פנתה בסוף השבוע לבית משפט השלום בקריות, בבקשה להוציא צו למניעת הטרדה מאיימת, נגד מאבטח בית הספר בו לומד בנה.

מהבקשה עולה, כי בחודש מרץ השנה, בשעות אחר הצהריים, בעת שהתלמיד עמד בשער בית הספר ודיבר עם חברו, אחז בו המאבטח בחוזקה בצווארו ובגרונו, משך בחולצתו והיכה אותו בראשו, תוך שהוא גורם לו כאבים.

האם טוענת, כי מנהלת בית הספר טענה בתחילה לאחר בירור שערכה, כי המאבטח מנע מהילד להתפרץ לכביש, אבל בהמשך הודתה, שאכן המאבטח עשה את המעשים המיוחסים לו. במקביל, הגישו ההורים תלונה במשטרה והתיק נמצא בעיון הפרקליטות.

מאז המקרה, המאבטח ממשיך לעבוד באותו בית ספר, ולטענת האם, זה גורם לילד שלה טראומה חוזרת. האם מציינת, כי כל בקשותיה מהגורמים השונים להרחיק את המאבטח מבית הספר נדחו, ולאור זאת פנתה לבית המשפט, כדי שזה יורה על הרחקת המאבטח, כדי למנוע את הפגיעה הנפשית המתמשכת בקטין והסכנה לפגיעת נקמה בו.

בית המשפט עדיין לא קבע מועד לקיום הדיון בבקשה.

הרשם
שלח הודעה אודות
5 Comments
הכי הרבה הצבעות
החדשות ביותר הישנות ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
יניב
21 ימים

שקר וכזב…כאחד שמכיר את הסיפור מקרוב…
המשפחה אובססיבית למאבטח!
המאבטח הוא איש יקר שמשמש כאב לכל הילדים..
הסב הוא עבריין לכל דבר מטריל את כל באי בית הספר…משפחה דוחה!!

אליאס
22 ימים

כתבה שקרית מאד! חצאי אמיתות. תספרו את כל הסיפור

אלמוני
22 ימים

שקרים וכזבים…אני מזמינה את הכתב או הכתבת לבית הספר להבין בדיוק מי כאן נוהג באלימות. מדובר באובססיה של משפחה שלא מרפה מטענה שקרית שהמאבטח הרביץ כהוא מנע מהילד לברוח מבית הספר ולהתפרץ לכביש היו עדים שטענו שלא קרה כלום ולכן החקירה נגדו נסגרה!!! למשפחה ההזויה הזו יש אגו מפלצתי שמקשה עליה להבין שהם במרדף אובססיבי. הם שוכחים לציין שהאם הנכבדה וביתה היו נציגות הנהגת ההורים בהית הספר והיו להן תקלים מתמשכים עם המנהלת התלונה הזו היא חלק מסדרה של תלונות נגד ההתנהלות של המנהלת שאין בה דופי! הם דוכחים להזכיר שילדי בית הספר צריכים מדי בוקר לעבור דרך הסבא המטורלל… קרא עוד »

לילי
21 ימים

משפחה אלימה!!! שפוגעת בכל גבעת אלונים ובמיוחד בילד שלהם! עורבים לשומר מדהים! כאילו הוא סוחר אמלח כשבפועל הציל את הבן שלהם. מאז שמו אותו ואת הנהלת בית הספר מטרה ומנסים לפגוע בהם ללא לאות. בואו לשוחח עם תושבים אמינים ותבינו שהכתבה הזו שקר אחד גדול. הסיפור שונה לחלוטין

אריק
19 ימים

הכל שקר
שומר שהוא לא רק שומר
מכיר כל ילד וכל הורה בבית הספר
המערכת לא יכולה לזלזל בבן אדם שנותן את כולו לילדים

הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף