י"ח חשון התשפ"ב, 24/10/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

אישה נבגדת מאיימת לספר לכולם על בעלה

עורכת הדין המליצה לבעל, שחשף את סיפור הבגידה, לשכנע את אישתו להעיד תחת הסכם סודיות. עו״ד שרין ומורן סולן. צילום: אולגה סולן
Tuesday October 12, 2021

שמח בעשירון העליון. מה זה שמח? אש. ניצוצות של תבערה גדולה עומדים באוויר.

בחברה גדולה ומוכרת מאד בארץ, אחת הוותיקות והגדולות בישראל, נהוג היה לצאת עד לקורונה, לסופי שבוע ארוכים בחו”ל, למטרות “גיבוש” ללא בני זוג. באירועים הללו נהגו להגיע כמעט כל העובדים, מאחר והיה מדובר במתנה מלאה של המעביד.

עם שוך הקורונה, הוחלט לפני כחודשיים באותה חברה גדולה, לחדש את הנסיעות ואף צויין בחוזר לעובדים, כי “נחזור לגוון כמו בעבר ואם הכל יתאפשר, הפעם אנחנו יוצאים לארבעה ימים לפראג”.

עובדת החברה הודיעה לבעלה, על כוונתה לצאת גם הפעם לגיבוש. במהלך שיחה שיגרתית שקיימה עם בעלה על הנושא, הוא שיכנע אותה לספר לו מה קורה באירועים הללו והאישה סיפרה, כי לא מעט מעובדי החברה שמגיעים לסופי שבוע או לנסיעות לחו”ל, “חוגגים בנסיעות האלה שקשה להאמין”. ואז הודתה בפניו, שגם היא “חטאה” באירוע לפני שנתיים ונסחפה, “אבל זה היה חד פעמי”, הבטיחה לבעלה. הבעל שרתח מזעם, הלך עם המידע הזה לאישתו של הגבר שאיתו בגדה אישתו וסיפר לה. “בעלך ואישתי היו יחד באותה מיטה באחד הגיבושים לפני שנתיים”.

העניינים מעט נרגעו ובני הזוג חזרו בינתיים להיות יחד, אבל האישה שקיבלה את המידע על בעלה אינה מרפה. היא מבקשת באמצעות עורכת הדין שרין סולן, את סכום הכתובה ומסרבת לסלוח לבעלה. יותר מזה היא מבקשת מהאישה, ששכבה עם בעלה, להעיד לטובתה. “אחרת אני אפתח הכל עליך ועל שאר העובדים”.

עו”ד סולן טוענת, כי החשש הגדול כרגע, שאם האישה הנבגדת, שחקרה את הנושא ויש בידה ראיות תחליט להציף אותן, לא מעט מעובדי אותה חברה עלולים להסתבך בתחום האישי. עו”ד סולן המליצה לבעל, שחשף את סיפור הבגידה, לשכנע את אישתו להעיד תחת הסכם סודיות. “ניתן לאישה הזדמנות להעיד תוך חודש ימים ובמקרה והיא תסרב, הלקוחה שלי תאלץ לחשוף שורה של אירועים שקרו בנסיעות האלה בבית המשפט. זה חומר שלא ינעם לחלק גדול מהעובדים והעובדות וגם לחלק מהמנהלים, שהיו בימי הגיבוש הללו לאורך השנים”, הבהירה עו”ד סולן.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף