י"ג תמוז התשפ"ד, 19/07/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

צירים, אפידורל ודגל ישראל בביה”ח רמב”ם

דגל ישראל על עריסת התינוק שנולד, שהפך לאטרקציה. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם
Thursday October 19, 2023

דגל הגאווה: שירן תורג’מן, בת 36, מקריית אתא, מסתובבת ביומיים האחרונים בגאווה גדולה במחלקת יולדות ב’ שברמב”ם. כך היא מרגישה כשהיא הולכת ממקום למקום עם עריסה, ובתוכה שוכב התינוק החדש, שזה עתה הצטרף למשפחה ודגל ישראל תלוי מעליו.

איך הפך דגל ישראל לפרט חובה בדרך לחדר הלידה? תורג’מן מספרת, שהכל מגיע מהבית: “אחותי מורן התלוותה אליי לחדר הלידה. היא זו שהביאה את הדגל, כי היה חשוב לה, שמשהו יחבר אותנו בתקופה המורכבת הזו”, מספרת תורג’מן. “אחרי שהסתיימה הלידה, אחותי לקחה את התינוק וצילמה אותו עם הדגל מונח עליו. אחר כך החלטנו להשאיר אותו על העריסה. הדגל הזה מסמל עבורנו את הכל מהכל. את הנפש שלנו, את הנשמה הישראלית שלנו, את ההמשכיות. הוא מראה לנו, שלמרות הכל החיים ממשיכים. זה הגג שלנו, זה הבית שלנו, הסמל הזה הוא אנחנו, כולנו”.

לדברי היולדת הפטריוטית, תליית הדגל על העריסה מושכת לא מעט תשומת לב: “אני ממש מסתובבת בגאווה במחלקה עם העריסה ועם הדגל”, היא מציינת, “אני רואה הרבה חיוכים, מבטים, פרגונים. זה עושה לי ממש טוב. אנחנו בימים כל כך עצובים, אבל באופן אישי, גם בתוך אירוע שמח של לידת ילד. זה לא פשוט. אני מאחלת לבן שלי ולכולנו, שהילדים שלנו יגדלו בעולם יפה וטוב יותר. שתמיד המגן דוד הזה יגן עלינו ויסמל לנו המשכיות טובה”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments