ט"ו תשרי התשפ"ב, 21/09/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

בן 15 מחיפה תקף שוטרים וקילל אותם

השוטרים ביקשו מהצעיר להזדהות. הוא סירב ותקף אותם. תחנת מרכזית המפרץ. צילום: ויקיפדיה
Monday September 13, 2021

אין כבוד ללובשי המדים: צעיר בן 15, תושב שכונת נווה שאנן בחיפה, נעצר בידי המשטרה בחשד כי תקף שוטרים, איים עליהם ואף קילל אותם. 

האירוע התרחש ביום שישי בשעות הצהריים במרכזית המפרץ. שוטרים שהיו במקום ביקשו מהצעיר להזדהות, אבל הוא סירב. לטענת המשטרה, הוא החל להתפרע, לתקוף אותם, לאיים ולקלל. בנוסף, נמצא אצלו כרטיס רב קו על שם אדם אחר. 

אתמול (ראשון), הובא החשוד לבית משפט השלום בחיפה. בבקשת המעצר ייחסו לו השוטרים שורה ארוכה של עבירות: תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, הפרעה לשוטר, העלבת שוטר והחזקת רכוש החשוד כגנוב.

במהלך הדיון הציגה עו”ד אוריין בן מוחא, שייצגה את החשוד, סירטונים שנשלחו לבני המשפחה מנוכחים באירוע, מהם עולה תמונה אחרת. נציג המשטרה ציין, כי הסירטון מציג רק את חלקו האחרון של האירוע ואינו משקף מה שקרה במרכזית המפרץ. “השוטרים ביקשו לעשות את עבודתם, במיוחד בתקופת הקורונה”, ציין נציג המשטרה. עו”ד בן מוחא ביקשה לשחרר את החשוד בערבות. אביו של החשוד ציין, כי הוא אינו יודע מי שלח לבני המשפחה את הסירטונים.

לאור הסכמות בין הצדדים, החליטה השופטת הדס שכטר-ישראלי, לשחרר את החשוד בערבות צד ג’ על סך 1000 שקלים וכן התחייבות להתייצב לחקירה בכל עת שיידרש.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף