כ"ז אייר התשפ"א, 09/05/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

בן 26 מקרית מוצקין הפר מעצר בית, היה מעורב בתאונה ובבריחה משוטרת

השוטרת הגיעה למקום התאונה, בדקה את פרטי רוכב האופנוע ואז התברר לה, כי הוא צריך להיות במעצר בית. צילום: דוברות המשטרה
Monday May 3, 2021

תושב קרית מוצקין, שאמור היה לשהות במעצר בית, בעקבות משפט שמתנהל נגדו, יצא מהבית בניגוד להוראות הצו, היה מעורב בתאונת דרכים בצומת קרית אתא וגם חשוד בכך, שניסה לברוח משוטרת שבאה לבדוק מה קרה בתאונה ותוך כדי כך פגע בה.

החשוד נעצר בסוף השבוע, ואתמול הובא פעם נוספת לבית משפט השלום בקריות, לדיון בהארכת מעצרו. נציג המשטרה טען בדיון, כי השוטרת הוזעקה למקום התאונה, בין אופנוע לבין רכב פרטי. בתלונה נאמר, כי נהג האופנוע מסרב להזדהות. השוטרת שהגיעה למקום, בדקה את פרטי רוכב האופנוע ואז התברר לה, כי הוא צריך להיות במעצר בית. לאור החשש כי הוא יתנגד למעצר, היא הזעיקה תגבורת. כשהחשוד הבין זאת, הוא עלה על האופנוע וברח מהמקום, תוך שהוא פוגע בידה של השוטרת.

נציג המשטרה ציין עוד, כי בעת שנעצר בבית הוריו, שם הוא אמור להיות במעצר בית, נמצאה אצלו כמות סמים לשימוש עצמי.

סניגורו של החשוד, עו”ד פארס בריק, מהסניגוריה הציבורית, טען בדיון, כי לחשוד מותר לצאת מהבית, בזמנים קבועים מראש, לצורך התאווררות. לדבריו, הצו קובע, שהוא חייב לצאת בליווי אחד מהוריו ואכן הוא לא עשה כך, אבל לדבריו זו הפרה מינורית של הצו. עוד טען, כי החשוד לא ברח, אלא נסע מהמקום לאחר שמסר פרטים וכי הוא לא פגע בשוטרת.

השופט בן ציון ברגר קבע בהחלטתו, כי מדובר בהפרת צו של בית משפט, בו נקבע כי מותר לו לצאת מהבית רק בליווי הוריו. עם זאת, לאור ההתקדמות בחקירה, החליט השופט כי מעצר החשוד יוארך ב-24 שעות נוספות בלבד.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף