ט"ו תשרי התשפ"ב, 21/09/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

“בעלי לא מסוגל לספק את הצרכים שלי”

הבעל: "אישתי פשוט לא יודעת שובע. היא לא מסתפקת בחיי מין שיגרתיים". עו"ד שרין סולן
Monday September 13, 2021

לא משעמם להם בחיים, לשני המצליחנים, זוג נשוי עם שלושה ילדים. היא מעצבת פנים במקצועה, הוא פסיכולוג מצליח, שהיה מועסק במוסד ציבורי גדול ובבעלותו קליניקה פרטית, ויחד הם השתכרו די יפה. 

לאחרונה הדהימה האישה את בעלה, כשהגישה לו הסכם גירושין. הנימוק המרכזי לבקשה להתגרש, הוא חוסר היכולת של הבעל לספק אותה במישור האישי והאינטימי. הבעל בתגובה: “אני חווה משבר אישי כלכלי בעבודה ואין לי ראש לדרישות המופרזות של אישתי”.

הבעל באמצעות עורכת הדין, שרין סולן, מגולל בבקשה לשלום בית ולתחינות שלו להמשיך את הזוגיות שהיתה טובה עד לחודשים האחרונים. “אישתי פשוט לא יודעת שובע. היא לא מסתפקת בחיי מין שיגרתיים, היא פשוט לא יודעת גבול ודורשת יום יום ואם אפשר פעמיים ביום”.

עוד טוען הבעל, כי בחודשים האחרונים נרשמה ירידה קשה בהכנסות שלו. גם בגלל שלא חזר עדיין לעבוד במשרה מלאה מאז הוצא לחל”ת, וגם בגלל ירידה קשה בהכנסות בקליניקה הפרטית. “הופתעתי מאד לגלות, שאישתי רוצה להתגרש, בגלל שאני לא מקיים איתה יחסי אישות ערב ערב, כפי שהיא מתעקשת שיקרה. זה הרי לא יאומן חוסר ההתחשבות, למרות שהיא מודעת למצבי בעבודה”.

האישה גם דרשה מבעלה, שיעזוב את הבית, במה שהיא מגדירה “פסק זמן למחשבה”. היא דורשת להתגרש, כי היא חושבת שהמצב הטוב שהיה לא יחזור על עצמו. “אני לא מסתירה את הצורך שלי בקשר אינטימי על בסיס יומי. כל עוד זה נעשה עם בעלי, איפה כאן הבעייה? אם הייתי בוגדת בו בגלל הצרכים האישיים שלי, זה סיפור אחר”.

בשלב הזה בהמלצת עו”ד סולן, הוחלט כי בני הזוג יילכו ליישוב סיכסוך, אבל הבעל דורש, כי בכל ההליך הוא יהיה רשאי להיות בבית עם הילדים שלו ובדרך לנסות לשקם את הקשר. אישתו מתנגדת. לדבריו, הסירוב הזה מחזק אצלו את התחושה, כי במסגרת העבודה של אישתו כמעצבת, היא הכירה לא מעט לקוחות ועם אחד מהם נוצר קשר, שהביא אותה לדרוש ממנו דרישות בלתי הגיוניות. עו”ד סולן ציינה, כי רק בתום הליך יישוב הסיכסוך, ובמקרה והוא לא יצלח, ידונו בהצעת הגירושין המפורטת, שהעבירה האישה לבעלה.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף