כ"ז אייר התשפ"א, 09/05/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

בעל ואישה ניהלו שיחות אינטימיות ב”טינדר” ואף קבעו להיפגש

הבעל הטיח בפני אישתו את מה שחשף. עו"ד שרין סולן
Sunday April 11, 2021

החיים מלאים הפתעות, אבל להפתעה שכזו, לא ציפו בני זוג נשוי, הנשואים כבר למעלה מ-20 שנה. האישה מרצה באוניברסיטה, הבעל איש צבא בדרגה בכירה וחייהם כלפיי חוץ נראים טוב. אבל כמו שקורה בדרך כלל, מה שנראה טוב מבחוץ, לא תמיד שקט בתוך הבית.

הסיפור שלפנינו מעיד, כי בעולם הרשתות החברתיות אדם אף פעם לא בטוח. כלל לא ברור מי התחיל עם מי, אבל במקרה של הזוג שלפנינו, זה לא משנה. הבעל נרשם לאפליקציית “טינדר” תחת שם בדוי ושם הכיר מישהי, שהגדירה את עצמה כנשואה, אבל “כבויה”. שניהם לא צירפו תמונה, אבל זה לא הפריע להם לנהל דיאלוג במשך חודשיים, בו הכירו היטב אחד את השניה. בשום שלב אף אחד מהם לא צפה את שעשוי להתרחש.

בעדות שנתן הגבר בפני עורכת הדין שלו, שרין סולן, מספר הבעל בין היתר: “ההיכרות היתה מאוד טובה. הדיאלוג ביננו היה מאד פורה וענייני. סיכמנו שמעבר לחשיפה של איזור המגורים שלנו, אנחנו לא חושפים עיסוק, או שום פרט מזהה אחר עד לפגישה ביננו”.

“היתה לי התחושה, שאני הולך לקשר, שיהיה טוב לשנינו ולא יפגע באף אחד מהבתים והיקרים לנו בבית”, סיפר הבעל. לדבריו, הדרמה התחוללה רגע לפני הפגישה בבית קפה. “סיכמנו להיפגש ולפני הפגישה סיכמנו להחליף טלפונים. בשלב הזה, כשהיא העבירה לי את הנייד שלה, נותרתי בהלם, מצאתי את אישתי מעברו השני של הקו….”

עו”ד סולן שמעה עוד, כי הבעל הטיח בפני אישתו את מה שחשף, ולדבריו היא נותרה כמוהו המומה. “מצאתי אותה אחרי שעה שבורה ומרוסקת. היא הודיעה לי כי החליטה להתגרש. “אם הגעתי למצב שאני מחפשת ריגושים, עדיף להיפרד”, היא טענה בפניו.

הבעל לעומת זאת מודה כי גם בו האשמה, אבל לדבריו, הוא עשה זאת כחלק מהאווירה שיש בצבא ובין החבר’ה הצעירים. עו”ד סולן מבקשת בשמו של הבעל שלום בית, בתגובה לתביעת הגירושין. בני הזוג נשלחו לגישור בניסיון להגיע להבנות, לפני שההליך עצמו יכנס לשלב המעשי.

הרשם
שלח הודעה אודות
4 Comments
הכי הרבה הצבעות
החדשות ביותר הישנות ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
פינקולדה
28 ימים

זה נכתב לפני כמה עשורים בשיר פינקולדה
אחד לאחד

תמי
27 ימים

לדעתי זו הוכחה שיש בינהם אהבה אדירה.הבעל בחר באישתו גם הרשת חוק וגם כאשת חיק

אנה
27 ימים

“הבעל מודה כי גם בו האשמה”??? “הטיח בפני אשתו”??? יא חתיכת דגנרט דוחה. האשמה שלו לא פחותה מזו של אשתו. אעלק “הטיח”.

רעיה
26 ימים

זה קרה גם בסין. מה הסיכוי ששם בעל מתחיל עם אשתו ?

הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף