ט"ו תשרי התשפ"ב, 21/09/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

“גוגל” לטובת ילדי קרית מוצקין

מערכת "גוגלה" מעניקה כלים ממוחשבים לילדים צעירים, שיובילו אותם למאה ה-21.
Tuesday September 14, 2021

חברת “גוגל” העולמית בשיתוף פעולה עם עיריית קרית מוצקין ומפעל הפיס, יצאו בפרוייקט חינוכי לגיל הרך, גילאי 4-8, במטרה לצייד את הילדים ב”ארגז כלים” דיגיטלי, מתוך מטרה לשלבם כבר מהגיל הצעיר בחיי היום יום.

מערכת “גוגלה” מעניקה כלים ממוחשבים לילדים צעירים, כמו למידה מרחוק, קידום מיומנויות, פיתוח סקרנות, למידה עצמית, פיתרון בעיות, תקשורת ועבודת צוות סביב המסך. מערכת “גוגלה” מיועדת לילדים מגיל הגן ועד לגיל 8 ותאפשר לילדי קרית מוצקין, לשמור על קשר רציף עם חבריהם מהגן ומבית הספר, ולהיות בקשר עם צוות הגן ובית הספר, בתוספת למשפחה המורחבת.

ילדי קרית מוצקין ייהנו מחווית לימודים ייחודית. חיים צורי ראש העיר ויריב גסר מנכ”ל העירייה

מי שעומד מאחורי הפרוייקט הייחודי, שיופעל בכל גני הילדים, כולל החינוך המיוחד, הוא מנכ”ל העירייה, יריב גסר, שהיה בקשר רציף עם “גוגל” ומפעל הפיס. גסר צירף אליו לפרוייקט את מנהל אגף החינוך איל אורן, את מנהלת מחלקת גני הילדים אתי וייס, ואת מנהלת מחלקת החינוך המיוחד כרמית בן דוד.

חבילת “גוגלה” כוללת מנוע חיפוש לילדים “גלה לי”, גיליון אלקטרוני לילדים “כמה כמה”, מעבד תמלילים לילדים “כתוב לי”, ודואר אלקטרוני לילדים “מייל לי”.

בדף שהוציאה העירייה להורים, שטרם קיבלו את שם המשתמש והסיסמא, היא קראה להורים לפנות למנהלת הגן. צוות “גוגלה” ישמח לעמוד לרשות ההורים בטלפון: 04-6363762 (שלוחה 1), או בדוא”ל info@googale.co.il.

ראש העיר חיים צורי: “ילדי קרית מוצקין ייהנו מחווית לימודים, תוך שימוש בכלים שיובילו אותם למאה ה-21”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף