י"ז אייר התשפ"ד, 25/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

גנץ תומך באביהו האן לראשות העיר חיפה

שילוב כוחות. אביהו האן מסתער בכל הכוח על ראשות העיר. גנץ והאן. צילום: אלעד מלכה
Wednesday August 30, 2023

גב חזק: יו”ר כחול לבן, ח”כ בני גנץ, הודיע על תמיכת מפלגת כחול לבן במועמדותו של אביהו האן, לראשות עיריית חיפה ובסיעת “הירוקים של חיפה” למועצה, בבחירות לרשויות המקומיות שיתקיימו בסוף אוקטובר. במסגרת הרשימה הצטרפה למקום הרביעי, לינוי נגר-שאול (29), לשעבר יו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון ומפעילות המחאה נגד ההפיכה המשטרית.

להאן רקורד עשייה ציבורית מרשים בעיר חיפה. כיו”ר סיעת “הירוקים של חיפה”, הוא זכה לתמיכה ציבורית רחבה בבחירות האחרונות והיה לסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר, עם ארבעה חברי מועצה. בנוסף, האן מכהן כחבר מועצת העיר בהתנדבות למעלה מעשור, כיהן כסגן ראש עיריית חיפה, והיה יו”ר האופוזיציה לראש העיר קליש.

יו”ר כחול לבן, בני גנץ: “אני מכיר את אביהו האן היטב והוא שותף אמיתי לדרך. ביחד עם חברי סיעת “הירוקים”, שצועדים איתנו כבר שנים רבות, הם מייצגים ציבור בוחרים רחב, ומשלבים בסיעה סטודנטים צעירים יחד עם וותיקים מבוני העיר חיפה, עולים חדשים יחד עם צברים, ודואגים לנושאים החשובים ביותר לחיפאים. אני בטוח, שפועלו ותרומתו הרבה למען חיפה ולמען ישראל כולה, יבטיחו שחיפה תהיה למטרופולין משגשג, ליברלי ומפותח, עם מנהיגות ערכית. בבחירות הקרובות מצביעים לאביהו האן לראשות העיר חיפה”.

כבר עשור שנים, שתחת הנהגתו של האן, ה”ירוקים של חיפה” מקדמים ערכים סביבתיים וחברתיים של יושרה, שקיפות, מלחמה בהון-שלטון, תוך שמירה חסרת פשרות על צביונה של חיפה, כעיר ליברלית וטובה לכל תושביה. בקדנציה החולפת אביהו האן, בסיוע של שר הביטחון גנץ, היה בין היוזמים והמובילים של החלטת הממשלה 1231 לפינוי בז”ן והמפעלים המזהמים ממפרץ חיפה.

אביהו האן, יו”ר סיעת ה”ירוקים”: “אני תומך במנהיגות של גנץ, שיודעת לאחד ולקרב ציבורים שונים ולצפות את פני העתיד. אני בטוח, שגנץ יהיה ראש הממשלה הבא, וזה טוב לחיפה וטוב לישראל. לצערנו, נתניהו הרכיב ממשלה עם בלוק פונדמנטליסטי. מול הממשלה הזו, הערים הגדולות בשלטון המקומי צריכות להציג חלופות. בכוונתי כראש עיריית חיפה, לשמור על הד.נ.א החיפאי. אני רוצה שהמגורים בחיפה למשפחות, לא יהיו ברירת מחדל אלא אופציה ראשונה, בזכות מערכת חינוך מצוינת, שמקדמת ערכים של דמוקרטיה, בזכות תחבורה ציבורית בשבת שנוסעת כאן, ועל ידי שמירה על הערכים הסביבתיים הייחודים לחיפה”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments