כ"ה כסלו התשפ"ד, 08/12/2023

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

דורון צוקרמן מקריית ביאליק תיקן 100 דלתות ממ”דים

בשל המלחמה והמראות הקשים, תושבי הקריות גילו לפתע, שדלתות הממ"דים אינן נסגרות. דורון צוקרמן. מצורף צילום וידאו. צילום פרטי
Sunday October 15, 2023

היסטריה בקריות: דורון צוקרמן, “הנדימן” מקריית ביאליק, בעל העסק “תיקונצ’יק”, בדק בימים האחרונים תקינות של יותר מ-100 דלתות של ממ”דים באיזור הקריות,  זאת בעקבות קריאות של תושבים, שנכנסו לחרדה, לאחר שלראשונה בדקו את תקינות הדלתות והתברר שהן לא נסגרות כראוי.

לאחר תחילת המלחמה בדרום והמראות הקשים משם, תושבים רבים החלו לבדוק את תקינות הממ”דים. לדברי צוקרמן, “אנשים רבים גילו, שהדלתות פשוט לא נסגרות או החלונות לא נסגרים. אף אחד לא בדק עד היום ופתאום כולם בלחץ. בימים האחרונים בדקתי ותיקנתי מעל 100 דלתות וחלונות. היה בניין חדש בעיר, שכל דלתות הממ”דים לא היו תקינות. תיקנתי שם 20 דלתות. הקבלן פשוט לא עשה שם עבודה טובה והדלתות לא נסגרו. עברתי דלת דלת ועשיתי את מה שצריך כדי שייסגרו”.

לדברי צוקרמן, אנשים נמצאים בהיסטריה בעקבות המראות מהדרום, ולפיכך הודיע, כי לאור ריבוי הפניות, ימשיך לבדוק ולתקן דלתות של ממ”דים של תושבי קריית ביאליק, במחיר סימלי לכיסוי הוצאות ב-100 שקלים + מע”מ בלבד לכל דלת. לתושבי קריית מוצקין וקריית חיים המחיר יהיה 130 שקלים, בשל הנסיעה והמרחק. צוקרמן גם החל להכין סוגרים לדלתות הממ”ד, כדי למנוע כניסה מבחוץ. מספר הטלפון שלו: 058-6679968.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments