ט"ו סיון התשפ"ד, 21/06/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

האבא יצר קשר וירטואלי עם המחנכת של בנו במהלך הלימודים המקוונים

החשודים החזיקו בחומר פדופילי ויצרו קשר עם קטינות. צילום אילוסטרציה
Sunday May 31, 2020

מנפלאות מגפת הקורונה. במהלך הסגר, לא מעט תלמידים שנשארו בבתיהם, נעזרו במחשב במסגרת הלימודים מקוונים. בני זוג, הורים לשלושה ילדים, החליטו כבר בתחילת משבר הקורונה, שהאב יתמוך בבן הבוגר והאישה תסייע לשתי הבנות הצעירות יותר.

שני ההורים עובדים כעצמאים והמשבר מצא אותם גם אותם לא מוכנים. עם זאת, הם התמסרו כמו הורים רבים לעזור לילדים. בפניה לעורכת הדין, שרין סולן, אמר הבעל: “במשבר הקורונה יצא לנו להכיר טוב יותר את ילדנו. להקשיב, לשמוע להיות איתם וזה היה מושלם”. האישה לעומת זה טוענת, כי שום דבר לא היה מושלם. “במהלך הלימודים המקוונים, בעלי פשוט יצר קשר מעבר לקשר הכרוך בלימודי בננו, עם המורה המחנכת”.

עו”ד סולן טוענת, כי הבעל לא יצר כלל קשר רומנטי עם המורה. “בגלל עיסוקו בתחום תוכנות ומחשבים יכול הבעל וגם רצה, לסייע למחנכת של בנו בהעברת הלימודים המקוונים כסדרם”.

בפניה לבית המשפט למשפחה טוענת האישה כי בעלה ישב במשך שעות ארוכות מול המחשב ותמיד הסביר את זה בקשיים שיש לבן בלימודים המקוונים. עוד הוסיפה: “רק בשלב מאוחר יותר, התברר לי כי הוא מנהל שיחות צ’ט אל תוך הלילה עם המורה המחנכת. עוד בשלבים המוקדמים ידעתי מכך, אבל אמרתי שיגמר המשבר הכל יגמר”.

מיד אחרי תום המשבר, כשהילדים חזרו לבית הספר, התברר לאישה, כך לטענתה, שבעלה נפגש עם המורה המחנכת לשיחה בבית קפה ומשם המשיכו יחד לבילוי אינטימי.

הבעל טען, כי הניסיון של אישתו לפרק את הנישואים הוא לא חדש. הקורונה הפכה לטריגר ועליו היא מנסה לרכב. “לא היה קשר רומנטי עם המחנכת של הבן ולא דבר שדומה לזה”, הדגיש בבקשה לדחות את התביעה לפירוק שיתוף.

עו”ד סולן תטען, כי הניסיון של האישה להטיל דופי בהתנהגות הבעל בזמן הקורונה, הוא ניסיון שלא יצלח.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments