כ"ג כסלו התשפ"ד, 06/12/2023

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

האב הגיע מעזה לרמב”ם לחבק את בנו שנולד

פגישה נרגשת של האב עם בנו אחרי הלידה, צילום מסך ברשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים
Monday November 20, 2023

לידה מרגשת: יום לאחר שבבית החולים רמב”ם בחיפה, נולד בן לבני הזוג ירין ואלון שני, מקריית מוצקין, הגיע האב, שגויס מהיום הראשון של המלחמה, לבית החולים לחבק כדי את בנו ואישתו.

על בעל שחוזר מהמלחמה לפגוש את אישתו והילדים, אנחנו שומעים לא מעט, אבל המקרה של ירין שני, הצעירה שילדה את בנה הבכור, כשהבעל אלון נמצא עמוק בתוך הלחימה בעזה, ביחידת חי”ר איכותית במילואים, גרם לאחיות של חדרי הלידה ברמב”ם להזיל דמעה.

ירין לא הייתה לבד, האימא שלה ואימו של בעלה אלון, היו לידה בכל מהלך הלידה, אבל זה לא אותו הדבר בלי הבעל, במיוחד כשרעייה דואגת לבעלה יום ולילה. אחרי יממה של דאגה מעורבת בשמחה, נפרצו סכרי הדמעות של ירין, כשאל החדר בבית החולים, נכנס בעלה אלון, מאובק, עם מדים, היישר מחזית הקרבות.

בעמוד האינטסגרם שלה סיפרה האם על מה שעבר עליה: “מאז אותה שבת שחורה, אלון גויס למלחמה. הוא משרת במסייעת 906, שמורכבת מחיילי מילואים של גבעתי, גולני וצנחנים. ידעתי שזה יכול לקרות, אבל לא רציתי בכלל לחשוב על האפשרות ללדת בלעדיו. למתוק שלנו היו תוכניות אחרות, הוא לא רצה לחכות. שבוע לפני הלידה היה אלון בהתרעננות קצרה בבית ושוב חזר, ולא דיברנו. אישתו של המ”פ דיברה איתי ואמרה לי, לעדכן אם אני יוצאת לחדר לידה והיא תנסה להעביר את המסר. ניסינו להשיג אותו, אבל אי אפשר היה להגיע לאלון. בדיעבד מסתבר, שכל צה”ל ידע, שנולד לנו בן עוד לפני שאלון ידע. הצוות כאן ברמב”ם היה פשוט מדהים. קרן המיילדת עם כל הרופאים, הרופאות והאחיות, דאגו לעטוף אותי ולהיות איתי, כך שהרגשתי הכי בטוחה שיש. ריסק אותי, שהבן שלנו נולד ואלון לא יודע. במשך 32 שעות כמעט ולא נשמתי, לא הצלחתי לישון, עד שהגיעה ממנו השיחה ואז הוא הגיע. אני מקווה, שאלד שוב ברמב”ם ובפעם הזו נגיע ביחד ללידה”.

 

 

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments