י"ג תמוז התשפ"ד, 19/07/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

האישה ביקשה צו שיאסור על בעלה להיכנס לחדר השינה. “וירוס הקורונה והבידוד הגבירו אצלו את החשק המיני”

הבעל הגזים בדרישות. עו"ד שרין סולן
Tuesday July 14, 2020

יש דברים בחיים, שעד שלא נתקלים בהם, קשה להאמין שהם קיימים. מגיפת הקורונה הראשונה מצאה לא מעט בני זוג מבודדים בדירתם, חלקם בהסגר מלא והשהות בבית יצרה לא מעט נורמות חדשות, לצד מתחים ומתיחויות. בני זוג מהצפון ניהלו אורח חיים שיגרתי, עד שהבעל, לטענת אישתו הגזים בדרישותיו. “נאלצתי לברוח ממנו, ממש כך”.

האישה מסתבר לא התבדחה, כשהחליטה לשכור את עורכת הדין שרין סולן, ובפניה שטחה את מצוקותיה. לדבריה, היא לא עמדה בקצב הדרישות לקיום יחסי אישות של בעלה. “הוא רצה סקס מבוקר עד ערב. נוצר מצב, שהייתי מובכת מול שלושת ילדינו”. 

האישה טוענת, כי במהלך 17 שנות הנישואים, לא נאלצה לסגור את דלת חדר השינה שלה ולו פעם אחת, בטח שלא במהלך היום. “זה כבר עבר את כל הגבולות”.

האישה פנתה לבית המשפט למשפחה וטענה: “וירוס הקורונה והבידוד הגבירו אצלו את החשק המיני ואני מרגישה מאוימת”. ביהמ”ש נעתר לבקשתה והוציא צו הרחקה למשך חודשיים. במקביל, בגלל הצו נוצר עימות בין בני הזוג, וזמן קצר לאחר מכן דרשה האישה מבית הדין הרבני גט.

עו”ד סולן טענה, כי צו ההרחקה היה הליך מקדמי בדרך לפרידה בין בני הזוג. הבעל הגיב לדרישת הגט של אישתו בבקשה להורות על שלום בית. “זו היתה תקופה מיוחדת ולא הצלחתי להתמודד עם הבדידות”, אמר. 

עכשיו מבקשת עו”ד סולן מבית הדין הרבני, במסגרת הליך הגירושין המתנהל, צו הרחקה נוסף. “הצו הנוכחי הסתיים, אבל הגל השני של הקורונה בעיצומו ושוב הוא מטריד אותי בדרישות מוזרות”, הסבירה האישה. 

בית הדין יפסוק השבוע בבקשה לסעד זמני, שימנע מהבעל להיכנס לחדר השינה.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments