כ"ג אב התשפ"א, 01/08/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הומלס ממוצקין נעצר לאחר שאיים על אימו, למרות צו הרחקה

ההומלס נחשד כי הטריד את אימו, למרות צו הרחקה שהוצא לו. צילום ארכיון: דוברות המשטרה
Wednesday July 21, 2021

שופט בית משפט השלום בקריות, בן ציון ברגר, האריך אתמול (שלישי) ב-24 שעות, את מעצרו של צעיר תושב קרית מוצקין, שנחשד כי הטריד את אימו, למרות צו הרחקה שהוצא לו. 

בבקשת המעצר ציינה המשטרה, כי בתאריך 19 ביולי השנה, הגיע החשוד, בן 28, לבית אימו ברחוב רוקח בקרית מוצקין, למרות שצו בית משפט אסר עליו לעשות כן. 

בדיון שנערך אתמול בבית משפט השלום בקריות, ציין נציג המשטרה, כי מדובר בעבירה שחוזרת על עצמה, כאשר כל פעם מחדש, למרות צווי ההרחקה, החשוד, שמתגורר ברחוב, מגיע לבית אימו, דופק לה בדלת, מוריד את שאלטר החשמל ומטריד אותה. לדבריו, אם החשוד ישוחרר, הוא יחזור שוב ושוב להטריד את אימו, כאשר צווי ההרחקה שהוצאו נגדו לא מרתיעים אותו. לדבריו, לפני שלושה חודשים היה מקרה דומה. 

סניגורו של החשוד, עו”ד איגור גלידר, התרעם בדיון על כך, כי בבקשת המעצר ביקשה המשטרה הארכת מעצר של חמישה ימים, בעוד שקודם לכך הסתפק נציג המשטרה ביומיים: “זה כמו בזאר תורכי. הם אמורים להגיע לבית משפט ולהצהיר לכמה ימים הם זקוקים. זה שיקול פסול וגישה מגונה שיש לדחות”.

הסניגור טען, כי אין כל הצדקה להאריך את מעצרו של החשוד, כיוון שהחקירה בעניינו הסתיימה. לדבריו, אם תוך 24 שעות לא תגיע המשטרה עם הצהרת תובע וכתב אישום, יש לשחרר את החשוד.

השופט ברגר ציין, כי מקובלת עליו עמדת הסניגור, לפיה אפשר תוך 24 שעות לסיים את החקירה והורה להאריך את מעצר החשוד ביום אחד. 

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף