ט"ו תשרי התשפ"ב, 21/09/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

המורה למחול החשוד בעבירות מין בקטינה ישאר במעצר

יש חשד מבוסס כי קיריל ארט ביצע מעשה אינוס ובעילת קטינה בת 14. צילום: אתר מתנ"ס מתן
Tuesday September 14, 2021

הרבה זמן יהיה למורה למחול, קיריל ארט, לחשוב במהלך יום הכיפורים על מעשיו.

שופטת בית משפט השלום בקריות, סימי פלג-קימלוב, האריכה אתמול (שני), בארבעה ימים את מעצרו של קיריל ארט בן ה-30, החשוד כי ביצע עבירות מין בילדה בת 14 מהקריות, והטריד מינית קטינים נוספים, במסגרת הסטודיו בו עבד.

ארט נעצר בתחילת חודש ספטמבר ומאז הוארך מעצרו מספר פעמים. אתמול הוא הובא שוב לבית משפט והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-8 ימים נוספים.

במהלך הדיון ציין נציג המשטרה, כי נכון להיום יש חשד מבוסס כי החשוד ביצע מעשה אינוס ובעילת קטינה בילדה בת 14. בנוסף ישנם אינדיקציות, כי החשוד ביצע מעשים מגונים בקטינים נוספים, שכולם למדו באותה מסגרת מחול. 

עו”ד דן אסלנוב, ממשרד עורך הדין מיכאל כרמל, טען בדיון, כי יש רקע להגשת התלונות נגד החשוד מצד משתתפי אותו חוג מחול וביקש לדעת, האם טענות החשוד נחקרו. לדברי עו”ד אסלנוב, יש מניע מאחורי אותן תלונות שהוגשו מספר שנים לאחר שהמקרים קרו כביכול. בדברי הסיכום ציין הסניגור, כי המתלוננת עצמה העידה, שלמרות המעשים הנוראים שלדבריה בוצעו בה, היא המשיכה להיות בקשר עם המורה למחול. כן ציין, כי אשת החשוד בהיריון, יש להם ילד משותף והשני בדרך ולפיכך אין סיבה שהחשוד ימשיך להיות במעצר.

השופטת סימי פלג-קימלוב, ציינה לאחר עיון בחומר החסוי שהוגש לה, כי יש הצדקה להארכת המעצר, על מנת להשלים פעולות חקירה. היא הוסיפה, כי קיים חשד סביר, שהחשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו, והאריכה את מעצרו ב-4 ימים. במקביל, האריכה השופטת את צו איסור הפירסום בדבר כל פרט העלול לגלות את זהות המתלוננת, כולל שם הסטודיו בו עבד החשוד.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף