י"ז אדר א' התשפ"ד, 26/02/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

המרכז הרפואי זבולון בקריות מתרחב

כמות האוכלוסיה גדלה, וכללית וחברות הבנות שלה מתרחבים במגדלי הקריון. מרכז זבולון מבחוץ. צילום: ערן לביא.
Tuesday February 6, 2024

גדלים ומתרחבים: הנהלת כללית מחוז חיפה וגליל מערבי, חתמה בחודש החולף על הסכם התרחבות עם מגדלי הקריון וחברת “מליסרון”, על השכרת שטח נוסף במגדלי הקריון, 1, ו-2.

רונן נודלמן מנהל המחוז: “גם בתקופה מאתגרת זו, אנו ממשיכים להרחיב, לשפר ולייעל את השירותים, שאנו מעניקים למטופלינו. בשבוע שעבר נפתחה מרפאת רביעית של כללית בקריית ים, וכעת אנו לקראת הרחבה של השירותים הרפואיים במרכז הרפואי זבולון. אנו רואים את מרכז רפואי זבולון, כמרכז בריאות אזורי מוביל ואנו מחויבים להמשיך להשקיע בו, כדי לספק למטופלי כללית את השירותים הרפואיים הטובים ביותר”.

במסגרת ההסכם, כללית והחברות הבנות, יגדילו משמעותית את השטחים שיעמדו לרשותם, מה שיאפשר להרחיב ולרווח את השירותים הניתנים במחלקות המרכז הרפואי זבולון. בנוסף, יתווספו שטחים ממוגנים נוספים לטובת העובדים והמטופלים. תתווסף מעלית חדשה לכל בניין ויבנה גשר להולכי רגל, שיחבר בין שני הבניינים.

גיא קרן, מנכ”ל עופר הקריון: עופר הקריון בבעלות “מליסרון” בע”מ, שמחים להאריך ולהרחיב את שיתוף הפעולה המוצלח עם כללית והחברות הבנות שלה. מהלך זה מחזק וממצב את עופר הקריון, כמתחם המספק מכלול רחב מאוד ומקיף של שירותים, מסחר ובילוי, עבור קהל לקוחותינו בצפון הארץ”.

 

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments