י"ד תמוז התשפ"ד, 20/07/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הסדרות בנטפליקס עלולות לגרום עילה לגירושין

הבעל: מאז משבר הקורונה אישתי מכורה לסדרות ומזניחה את הבית. האישה: בעלי חי בסרט משלו

אחרי שהזוג התגרש, התברר כי מי שעבר להתגורר עם האישה הצעירה היה הבן החורג. עו"ד שרין סולן
Wednesday May 20, 2020

הדרמה הזו שטרם הגיעה לבית המשפט או לבית הדין הרבני, נמצאת כרגע בשלב של “ישוב סכסוך”, אבל מן הסתם היא עשויה להגיע מהר מאד לגירושין. מדובר בזוג הורים משכילים ולהם שלושה ילדים. שניהם מחזיקים בתפקידים בכירים במוסדות ציבוריים.

הבעל, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, פנה במכתב כנגד אישתו: “אני חושב שלא יהיה מנוס מפירוק החבילה בקרוב אם זה ימשך”, כתב לעורכת דינו. “אישתי לא עוזבת את הטלוויזיה ושקועה בסדרות במהלך היום והלילה. ביטלתי את המנוי בנטפליקס, אז היא חידשה אותו מכספה. בנוסף לזה, היא רוצה להגביר את קצב האימונים במכון הכושר, מה שמעלה חשד כי היא מקיימת קשר נוסף”.

לדברי הבעל, אישתו מתעלמת מהצרכים המשותפים שלהם, הן בצד הרומנטי והן בצד המעשי של ניהול הבית. “כל מה שמעניין אותה זה סדרות בנטפליקס והיא עושה לעצמה מרתון צפייה ביום ובלילה בפרקי הסדרות בזו אחר זו”.

האישה להגנתה טוענת, כי בעלה במשבר קשה מאוד מאז יצא לחל”ת. “לצערי, ספק אם הוא יוחזר לעבודה בהיקף שהיה מועסק, למרות התפקיד המיוחד שהיה לו בתחום החינוך”.

על פי הנוהל, נשלחו השניים לישוב סכסוך. אבל לדברי עו”ד סולן, זה מסוג המקרים, שבסופו של דבר, העילה החסרת משמעות הופכת למריבה גדולה ומביאה לפרידה וגירושין.

“המקרה הזה זה יכול להיגמר רע מאד, כי יש הרבה מאוד סיפורים לא נעימים לשני הצדדים לספר, מה שיפגע בסופו של דבר במקום עבודתם ובעיקר בילדים”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments