י"ד ניסן התשפ"ד, 22/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הסכם הגירושין התפוצץ ברבנות אחרי שהתגלתה הבגידה

אחרי שהזוג התגרש, התברר כי מי שעבר להתגורר עם האישה הצעירה היה הבן החורג. עו"ד שרין סולן
Sunday June 28, 2020

שני בני זוג, שניהלו מאבק עיקש שנמשך שנתיים כדי להיפרד, הגיעו לטקס שבו אמור היה להימסר הגט, אבל מה שקרה רגע לפני, כבר שייך לפרקים נבחרים בסדרה הוליוודית, זאת למרות שכבר הוסכם בינהם כיצד יחולקו המיליונים.

בני הזוג ניהלו לאורך השנים משפחה למופת. הבעל בעיסקי הצורפות ומייבא יהלומים לישראל, האישה מרצה לכלכלה באחת האוניברסיטאות היותר טובות בישראל. יחד  צברו לאורך 17 שנות הנשואים שלהם כמה מיליוני שקלים ובבעלותם היתה וילה יקרה. מריבות אין ספור גרמו לזוג לפתוח בהליך גירושין.  “אני לא בוגד בה והיא לא בוגדת בי, פשוט כל בוקר שאנחנו פותחים את העיניים זו מריבה”, סיפר בשעתו הבעל לעורכת הדין שרין סולן.

עו”ד סולן ציינה, כי אחרי דיונים של שנתיים והתערבות של מומחים, הם הגיעו להבנות לגביי חלוקת הרכוש וגובה המזונות. כל אחד אמור היה ללכת לדרכו שמח וטוב לב, אבל הסיכום הזה, לטענת האישה, הושג על רקע ההבנה, שהגירושין הם לא תוצאה של בגידה.

בעימות החדש שנוצר, מספרת האישה, כי בדרכם ליום המיוחד שישים קץ לנישואין, פגש הבעל “על מדרגות הרבנות” חברת ילדות שלו. השיחה ביניהם נמשכה 10 דקות. “הם הסתודדו והיה ברור שיש ביניהם משהו”. בשלב הזה, ביקשה האישה פסק זמן והדיון בבית הדין הרבני שבו אמורה היתה לקבל את הגט, נדחה. “אני צריכה לעשות חושבים”, אמרה והדיינים נתנו ארכה של 30 ימים.

במהלך הארכה, שכרה האישה בלש, שלדבריה קבע כי הרומן בין הבעל ל”חברת הילדות” שלו, החל לפני כמה חודשים בעודם נישואים והמיפגש על מדרגות הרבנות לא היה מקרי. “המאהבת עמדה להינשא בשנית וביטלה”, קבעה האישה.

עכשיו מבקשת האישה לפתוח מחדש את ההסכם הכספי. עו”ד סולן טוענת, שההסכם בין בני הזוג לא מבוסס על התחייבות בכתב, שלא תהיה או היתה בגידה.

הבעל לעומת זאת מכחיש כי בגד באישתו והמפגש לדבריו היה אקראי לחלוטין.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments