עו"ד דורי שוורץ המוצקינאי, הפך לכוכב טלוויזיה מבוקש, כשהפעם הופיע בתוכנית הבוקר של ערוץ 12, בהנחיית פאולה וליאון, בתיק משפטי מורכב שמטופל ע"י משרדו. התאהב במסך וקשה לעצור אותו.
Tuesday April 7, 2020
אורגד עמר
הרשם
התחבר באמצעות
אני מאשר ליצור חשבון
כאשר אתה נכנס בפעם הראשונה באמצעות לחצן 'התחברות חברתית', אנו אוספים את פרטי הפרופיל הציבורי שלך המשותפים על ידי ספק התחברות חברתית, על סמך הגדרות הפרטיות שלך. כמו כן, אנו מקבלים את כתובת הדוא"ל שלך באופן אוטומטי ליצור חשבון בשבילך באתר האינטרנט שלנו. לאחר יצירת החשבון שלך, תוכל להיכנס לחשבון זה.
לא מסכיםמסכים
אני מאשר ליצור חשבון
כאשר אתה נכנס בפעם הראשונה באמצעות לחצן 'התחברות חברתית', אנו אוספים את פרטי הפרופיל הציבורי שלך המשותפים על ידי ספק התחברות חברתית, על סמך הגדרות הפרטיות שלך. כמו כן, אנו מקבלים את כתובת הדוא"ל שלך באופן אוטומטי ליצור חשבון בשבילך באתר האינטרנט שלנו. לאחר יצירת החשבון שלך, תוכל להיכנס לחשבון זה.