חיזוק העורף: פרויקט “עיר מקלט” להכשרת מקלטים עירוניים בצפון, הורחב והגיע לקריית מוצקין. מאות מקלטים בחלקה הצפוני של הארץ כבר הוכשרו למקרה שתפרוץ חזית שנייה של המלחמה.
את היוזמה מוביל מנכ”ל משרד השיכון לשעבר, אביעד פרידמן, בשיתוף פיקוד העורף, כתוצאה מהפקת לקחים ומסקנות של מלחמת לבנון השנייה.
במיזם החשוב אשר הגיע לקריית מוצקין, לוקחים חלק נציגי עמותת “שתלתם ניגונים”, העוסקים בפעילות התנדבותית וביחד עם 50 תלמידי מכינת חנתון בעמק יזרעאל, ממפים ומדווחים לעירייה על מקלטים בבניינים משותפים וזאת על מנת להיות ערוכים לשעת חירום.
נטע שלי, מנהלת עמותת “שתלתם ניגונים”: “הגענו לקריית מוצקין ונוכחנו לדעת, כי בשונה מערים אחרות, מוצקין ערוכה ומטפלת בצורה טובה ורצינית בדיווחים על ליקויי מקלטים״.
הרשם
0 Comments