כ"ג כסלו התשפ"ד, 06/12/2023

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הפר צווי הרחקה ואיים על אישתו

לא התייחס לצווי ההרחקה נגדו ואיים על השוטרים. צילום ארכיון: דוברות המשטרה
Monday November 20, 2023

לא לומד לקח: לשכת התביעות זבולון, הגישה אתמול (ראשון), כתב אישום נגד תושב קריית אתא, בגין הפרת צווי הרחקה ואיומים כלפיי אישתו.

מכתב האישום עולה, כי הנאשם והמתלוננת נשואים מזה 34 שנים והתגוררו ביחד עם 4 הילדים, בדירה ברחוב מבצע סיני בקריית אתא.

בתאריך 16 לאוקטובר השנה, שוחרר הנאשם בתנאים מגבילים בידי בית משפט השלום בקריות, ובין השאר נאסר עליו להתקרב למתלוננת. למרות זאת, בתקופה שהצו היה בתוקף, הגיע הנאשם לבית והחל לגדף את אישתו. יום לאחר מכן, לאחר שהמתלוננת יצאה מביתה, נכנס הנאשם לחצר הבית ונעל את השער. כאשר חזרה המתלוננת לבית, סירב הנאשם להכניס אותה פנימה. באישום זה יש סעיף אחד, הפרה הוראה חוקית (2 עבירות).

באישום נוסף נטען, כי לאחר שתי העבירות הראשונות של הפרת צו, הובא החשוד פעם נוספת לבית המשפט והוצא נגדו צו הרחקה, תוך שנאסר עליו ליצור כל קשר עם האישה. בית המשפט גם הוציא נגדו צו למניעת הטרדה מאיימת. למרות הצווים, הגיע הנאשם מספר פעמים לבית בו מתגוררת אישתו, תוך הפרת הצו. באחד המקרים אף איים עליה ואמר: “אני אשב עלייך בבית סוהר”.

כאשר הגיעו שוטרים לעצור אותו, ניסה הנאשם להטעות אותם והציג את עצמו בשם אחר. הוא גם תפס בנשק של אחד השוטרים וסירב להתלוות עליהם. בהמשך, קילל הנאשם את השוטרים ואמר להם, בין השאר, “אני אזין אותכם… אתם טירונים, אתם מניאקים, אתם ילדים. לכו ללבנון נראה אותכם גברים”.

באישום זה ישנם שלושה סעיפים: הפרה הוראה חוקית, איומים והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments