כ"ז אייר התשפ"א, 09/05/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

משולש הבגידה: הרומן של העובדת עם הבוס לא הצליח והבלאגן החל

הבעל מבקש להכריז על האישה כ"אישה מורדת" ולשלול ממנה את כתובתה ואת מזונותיה. עו"ד עינבר לב. צילום: משה רון איילון
Sunday May 2, 2021

ברוכים הבאים לגיהנום: מה שהחל כרומן לא מוצלח בין הבוס לעובדת, נמשך בהטרדת אישתו, שמיהרה להגיש תלונה למשטרה. לחגיגה הצטרף בעלה של העובדת הבוגדת, אשר דורש גט בכפייה. חאפלה של ממש. כולם נגד כולם. הנושא בא לפיתחו של בית הדין הרבני, במסגרת תביעת גירושין, אותה הגיש הבעל הנבגד, באמצעות עו”ד עינבר לב.

הכל התחיל, לטענת הבעל, ביום בהיר אחד לפני כשנה, כאשר הבחין במסרון שצץ על מסך הטלפון הסלולרי של אישתו, מאת איש קשר בשם “מוטי דה ביג בוס”. השם עורר את חשדו, והבעל הציץ בתוכן ההודעה, שאכן הגבירה את חשדותיו בדבר בגידתה של אישתו.

הבעל לא נח על השמרים, התקשר אל מעסיקה של אישתו והתעמת איתו בנוגע לחשדותיו. המעסיק הכחיש נמרצות כל אפשרות לרומן בינו לבין העובדת שלו, וכך גם האישה, אך הבעל לא נרגע והחל לעקוב אחרי מעשי אישתו בזכוכית מגדלת.

יום אחד הבחין הבעל בחיובים מוזרים בכרטיס האשראי של אישתו, לפיהם רכשה האישה מספר פעמים, מוצרים מסופרמרקט שכונתי, המרוחק עד מאד ממקום עבודתה, בשעה שבה היא הייתה אמורה בכלל להיות שקועה בעבודתה עד צוואר.

מבדיקה אותה ערך במקום, התברר לבעל הנבגד, כי לסופרמרקט צמודים חדרי אירוח על בסיס שעתי, הידועים כמקום מיפגש מועדף על זוגות נשואים בוגדניים.

הפעם התעמת הבעל עם אישתו ביתר תוקף, ומשחשה כי שקריה הולכים ונחשפים, נשברה האישה והודתה. לדבריה, היא ומעסיקה אכן מנהלים רומן סוער והיא מאוהבת בו קשות ומעוניינת להתגרש.

בשביל להוסיף עוד טיפה שמן למדורה ולהקל על הבעל להתגרש ממנה באופן מהיר וחלק, חשפה האישה בפניו באותו מעמד, תצלומים שלה עם מעסיקה ובהם הם נראים מתנשקים ומחובקים באינטימיות.

למרות הפגיעה הקשה והמשפילה שחש הבעל, הוא החליט שלא למהר ולשמור על התא המשפחתי אותו בנה בעמל רב בשלמותו, ועל כן דיבר אל ליבה של אישתו, שתסכים אפילו רק כניסיון, לעבור יחד טיפול זוגי.

להפתעתו, לאחר מספר פגישות של טיפול עקר, החלה האישה לפתע לזמר זמירות חדשות והסכימה לשוב ולחיות עם בעלה כזוג נשוי כבעבר, לעבוד על יחסיהם, ולשמור על התא המשפחתי למען הבריאות הנפשית של הבעל ושל ילדיהם.

במסגרת זו הבטיחה האישה לבעל, כי לא תבגוד בו שוב, וכי הייתה זו מעידה חד פעמית. אך לדברי עו”ד עינבר לב, האישה הסתירה בשלב זה מבעלה פרט חשוב ביותר. העובדה שהרומן הסוער בינה לבין מעסיקה עלה על שירטון, זה רק לאחר ש”הביג בוס” מאס בה והחליט לשקם את יחסיו עם אישתו.

וכך, לטענת עו”ד לב, מיד לאחר “הצלחת” הטיפול הזוגי, גילה הבעל כי אישתו לא רק שלא מצטערת על כך שבגדה בו עם המעסיק, אלא שהיא גם מטרידה את אישתו באופן אובססיבי, עד שזו נאלצה להגיש נגדה תלונה במשטרה, ואף שלחה לה מכתב התראה מעורך דין, לפני הגשת תביעה על הטרדה מאיימת.

הבעל שכר חוקר פרטי, משום שלא האמין יותר לאישתו, וזה גילה כי האישה מנהלת, לצד הטרדת אשת המעסיק, גם רומן סוער עם גבר נוסף, צעיר ממנה במספר שנים טובות. החוקר הנציח במצלמתו את גילויי האהבה הבוטים בין צמד הנאהבים, שנעשו בפומבי והעביר אותם לידי הבעל הנדהם.

לנוכח הדברים, השתכנע הבעל כי כל הבטחותיה של אישתו לנאמנות מוחלטת ולשמירה על הבית למען הילדים, היו הבטחות ריקות מתוכן, שנאמרו מן הפה אל החוץ, ואין מאחוריהן שום כוונה אמיתית.

בצר לו, פנה הבעל לעורכת הדין עינבר לב, אשר הגישה בשמו תביעת גירושין בביה”ד הרבני, במסגרתה היא מבקשת להכריז על האישה כ”אישה מורדת” ולשלול ממנה את כתובתה ואת מזונותיה.

כמו כן מבקשת עו”ד לב מבית הדין הרבני לפסוק, כי על האישה ייאסר להינשא למי משני מאהביה, ולשם כך מסרה את שמותיהם המלאים להרכב בית הדין.

הרשם
שלח הודעה אודות
1 Comment
הכי הרבה הצבעות
החדשות ביותר הישנות ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
זוני
7 ימים

גועל נפש נפומנית חולה

הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף