ט"ו אייר התשפ"ד, 23/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

השליחות והאהבה של ד”ר עמר הבר, מומחה ילדים של כללית בטירת כרמל

ד"ר עמר הבר. צילום: דוברות כללית
Friday July 17, 2020

הילדים וההורים המטופלים במרכז לבריאות הילד ובמרפאת טירת כרמל, נהנים מטיפול רפואי איכותי ע”י ד”ר עמר הבר, מומחה ברפואת ילדים. לאחר שירות צבאי ארוך ומיוחד, למד ד”ר הבר בטכניון ביולוגיה לתואר ראשון והמשיך למחקר בביולוגיה התפתחותית במסגרת תואר שני. לאחר מכן, פנה ללימודי רפואה בטכניון ובהמשך להם התמחה ברפואת ילדים במרכז רפואי “כרמל”, מקבוצת כללית.

 לפני כשנה וחצי החל לעבוד בשירותי בריאות כללית בטירת כרמל וכיום מטפל בילדים בשתי מרפאות כללית בעיר: במרכז בריאות הילד ובמרפאה החדשה בגלי כרמל. בנוסף, עובד ד”ר עמר כרופא התפתחותי בטיפת החלב של כללית בקיבוץ החותרים ובחלק מזמנו הוא רופא בכיר במיון ילדים במרכז רפואי “כרמל”.

ד”ר הבר: “אני רואה בטיפול בילדים ונוער שליחות ואוהב את הקשר עם הקהילה והמשפחות. אני מייחס חשיבות גדולה לטיפול מונע והכוונה לאורך חיים בריא. השלב בחיים בו אני מטפל בהם, מהווה הזדמנות להשפעה משמעותית על עתידם הבריאותי והנפשי וזו זכות ואחריות גדולה. 

בנוסף, היום אנחנו יודעים יותר ויותר על החשיבות של חיבור גוף ונפש וההשפעה של קשר זה על בריאותינו.  חיבור ביניהם מסייע להתמודד עם מצבי חולי ומעניק איכות חיים טובה יותר גם בזמן בריאות. יש דרכים רבות בהן אפשר להקדיש תשומת לב לקשר גוף נפש, כמו מדיטציה, יוגה ריצה או תפילה ואני ממליץ לבחור בזו המתאימה לכל אחת או אחד ולאמצה כדרך חיים.”

ד”ר עמר, יליד חיפה נשוי פלוס ילדה בת שנתיים ואת מעט הזמן הפנוי מקדיש באהבתו לבישול.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments