י"ז אייר התשפ"ב, 18/05/2022

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

אתר וואלה קבע: מוצקין מהערים המובילות בחינוך במדינה

ביה"ס אחדות הוא מותג חינוכי חדשני שמיצב את עצמו כמוביל בתחומו. ראש העיר חיים צורי, בוגר ביה"ס. צילום: דוברות העירייה
Wednesday May 11, 2022

קריית מוצקין על המפה: באתר החדשות וואלה, בחרו את הערים המובילות בחינוך חדשני בצפון הארץ. קריית מוצקין מככבת ברשימה האיכותית, ונבחרה כאמור, כאחת הערים והישובים, המקדמים חינוך חדשני ופורץ דרך.

בעירייה התגאו בביה״ס החדשני למנהיגות חברתית ״אחדות״ בקריית מוצקין. ביה״ס “אחדות”, הינו ביה״ס הוותיק והראשון בקריות. בין בוגריו ניתן למנות את האלופים: עמוס גלעד, הרצל בודינגר ואביהו בן-נון, את מר טלוויזיה חיים יבין, את איש הקולנוע יורם גלובוס ורבים וטובים אחרים.

ביה״ס נבנה מחדש לפני כשנה וחצי, בשיתוף פעולה של משרד החינוך, העירייה ומשרד אדריכלים, שהעניק קונספט מרשים למתחם, כולל ריהוט פדגוגי מתקדם, המאפשר למידה עצמאית ופיתוח כישורים של מנהיגות חברתית ואישית. הלמידה מתקיימת במרחבי בית הספר, הכוללים מחשבים פתוחים הפזורים בכל המרחב לטובת הילדים. השיעורים בנויים מבחירה של הילדים, אשר בוחרים את השותפים ללמידה, את המרחב ואת דרך הפעולה וההוראה, המבוססת על חקר, תוך ביצועי התלמידים והתוצרים שמעידים על הבנה. ההוראה בביה״ס מבוססת על אינטרקציות בין הילדים.

ראש העיר, חיים צורי, בוגר ביה״ס: ״אחדות הוא מותג חינוכי חדשני, שמייצב את עצמו כמוביל בתחומו, עם שיטות לימוד ייחודיות ונחשב כביה״ס למנהיגות חברתית המוביל בישראל״.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף
[newsletter_signup_form id=1]