י"ד ניסן התשפ"ד, 22/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

חיילת שעבדה במסעדה בקרית מוצקין נפגעה קשה בידה

תובעת את הבעלים על כך שנשארה נכה בעקבות רשלנותם

הטיפול שקיבלה היולדת היה רשלני ולא תאם את הסטנדרט הרפואי. עו"ד סאמי אבו ורדה. צילום: יח"צ
Monday June 22, 2020

חיילת בשירות סדיר, שעבדה במקביל לשירותה, במסעדה בקרית מוצקין, נפגעה קשות בכף ידה במהלך ניסיון לתקן מיקסר במסעדה, תובעת את הבעלים לשלם על נזקי הגוף שנגרמו לה.

התביעה הוגשה לבית משפט השלום בחיפה, באמצעות משרד עו”ד סאמי אבו ורדה, מומחה לתביעות נזקי גוף ובה נטען כי לפני כשנתיים, כאשר החיילת התבקשה במהלך עבודתה במסעדה, לתקן את המיקסר שהפסיק לעבוד, לאחר שעובד אחר שפך לתוכו גרגרי חומוס קפואים.

החיילת הבינה מעובד אחר שהמיקסר כבוי, הכניסה את ידה הימנית לתוך המכונה והחלה להוציא את גרגרי החומוס הקפואים. לפתע החלו סכיני המיקסר לעבוד וחתכו את ידה. החיילת פונתה לביה”ח רמב”ם בחיפה, כשהיא סובלת מפציעה ביד ימין עם חתך ארוך ופגיעה בגידים.

החיילת קיבלה טיפול וכעבור מספר ימים חזרה לביקורת, אז התברר לה, שהיא מתקשה לכופף חלק מאצבעות כף ידה ונאלצה לעבור ניתוח דחוף בכף היד. כעבור כמה ימים אושפזה שוב ועברה ניתוח נוסף, שבו נתפרו גידים ועצבים תוך שיחזור של גידים בעזרת סיליקון. כעבור כחודשיים עברה ניתוח שלישי בידה.

החיילת המשיכה לקבל טיפולים רפואיים שונים כולל פיזיוטרפיה ולטענת התביעה, עד היום היא סובלת מהגבלה ניכרת בכף היד, כולל אי יכולת לכופף את האצבעות והדבר פוגע מאוד בתיפקוד היומיומי שלה. לתביעה צורפה חוות דעת של רופא מומחה לאורתופדית כף היד, שקבע כי לחיילת נותרה נכות רפואית לצמיתות בגובה 37 אחוז.

עו”ד איאד מטאנס, ממשרד עוה”ד סאמי אבו ורדה, טוען כי מדובר ברשלנות וחוסר פיקוח של בעלי המקום, בין השאר עקב העובדה, שהמיקסר היה ללא מכסה ועבד כל הזמן בניגוד להנחיות היצרן ומבלי שהזהירה את העובדים מהסכנה הקיימת.

עוד נטען, כי מדובר בחיילת צעירה שהיתה בריאה לפני התאונה וכתוצאה ממנה איבדה את כושר עבודתה לתקופה מסוימת ותיתכן גם פגיעה בכושר ההשתכרות שלה בעתיד. את גובה הפיצויים השאירה התביעה בידי בית המשפט.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments