כ"ב אדר א' התשפ"ד, 02/03/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

פקחי עיריית חיפה הצילו חיי נערה

חיי הנערה שפרכסה ניצלו, הודות לפעולה מהירה של פקחי העירייה וכוחות מד"א. צילום דוברות עיריית חיפה
Monday September 4, 2023

הצלת חיים: תגובה מהירה של פקחי עיריית חיפה, הצילה את חייה של צעירה תושבת העיר. במקרה אחר שהיה בסוף השבוע, נעצר נהג שסיכן נהגים האחרים בכביש, הודות לפעולת הפקחים.

במהלך סיור שגרתי, שקיימו פקחי אגף האכיפה של עיריית חיפה, ברחוב החשמל, הם הבחינו לפתע בנערה מפרכסת בתחנת אוטובוס. הפקחים רצו לעבר הנערה והחלו להעניק לה עזרה ראשונה, תוך שהם מעדכנים על כך ברשת הקשר את המוקד המבצעי העירוני, אשר הזעיק למקום את כוחות מד”א.

לאחר טיפול שביצע צוות החובשים בנערה, הודו החובשים לפקחים על הטיפול הראשוני שהעניקו לנערה וציינו בפניהם, כי הודות לתגובתם המהירה ולאופן טיפולם, חייה ניצלו ברגע האחרון. לאחר שהצליחו לייצב את מצבה, הנערה הובהלה לבית החולים, כשהיא במצב בינוני.

במקרה אחר שאירע, הבחינו שני פקחים בעת שהיו בנסיעה במסגרת תפקידם, בנהג אשר נוסע בצורה פרועה ועוקף רכבים בצורה מסוכנת. הפקחים דיווחו ברשת הקשר אודות המקרה לניידת משולבת, הכוללת פקח ושוטר, ובמקביל המשיכו לעקוב אחר נהג הרכב, שהמשיך בנסיעתו המסוכנת, תוך שהוא עובר רמזורים באור אדום, מתעלם מתמרורי “אין כניסה” ופוגע בדרך במספר רכבים. הפקחים העבירו בקשר את מספר הרכב של הנהג לצוות הניידת המשולבת, אשר בתום מספר סריקות שערך, הצליח לאתר את הרכב ועצר את הנהג. בבדיקה שביצע צוות הניידת המשולבת התברר, כי הנהג נמצא תחת השפעת אלכוהול וסמים, ובחיפוש שביצע השוטר ברכב, נתפס חומר החשוד כסם מסוג “קריסטל”. הנהג נעצר ונלקח לתחנת המשטרה להמשך חקירתו.

 

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments