י"ד ניסן התשפ"ד, 22/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

יהונתן מיסוצ’ניק מאורט קריית ביאליק זכה ב”אות רמון”

הזוכה בפרס יהונתן מיסוצ'ניק, יחד מחנכת כיתת "נחשון", ניצחונה שגב. צילום: דוברות העירייה
Thursday April 4, 2024

וזאת לעדות: “”אות רמון” הוענק אתמול בערב, לחמישה עשר תלמידות ותלמידים מצטיינים מכל המדינה,  בטקס חגיגי שנערך בתל אביב. יהונתן מיסוצ’ניק , תלמיד אורט קריית ביאליק, זכה ב”אות רמון” היוקרתי, שמחולק מדי שנה.  ‘אות רמון’ היא מיזם משותף של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה, משרד החינוך וקרן רמון. התלמידים נבחרים לפרויקט מכל הארץ, לאחר תהליך סינון קפדני על-פי הישגיהם הלימודיים, פעילותם החברתית וההתנדבותית בבית הספר ובקהילה ואישיותם האיכותית. כל זוכה מקבל מלגה עבור התנדבותו ויוזמתו למען הקהילה שלו.

יהונתן מיסוצ’ניק, זכה ב”אות רמון” עבור פעילותו ההתנדבותית בתחומים רבים, ביניהם השתתפותו במועצת הנוער, בפרויקט “מחוברים עם ניצולי שואה”, דיבייט, נבחרת ישראל WSDC, הדרכה בתנועת הנוער בתפקיד ראשג”ד ובפעילויות נוספות. ועדת הפרס ציינה, כי יהונתן להוט לתחומי עשייה בהם שורר חוסר צדק ואי שוויוניות.

במהלך השנה משתתפים התלמידים בתוכנית ייחודית של מפגשים וסדנאות המעצימות את יכולת המנהיגות שלהם, מעמיקות את היכרותם עם החברה הישראלית על שלל גווניה, ומציידת אותם בארגז כלים ניהוליים, שיסייעו להם להוביל את החברה הישראלית ברוחם ובדמותם של אילן, רונה ואסף רמון. כ- 300 בני נוער מכל הארץ הומלצו לוועדת הפרס, שבחרה ב 15 בלבד, שהוכיחו את יכולת מנהיגותית ותרומה יוצאת דופן לחברה ולקהילה.

ראש העיר קריית ביאליק , אלי דוקורסקי: “ברכות חמות ליהונתן מיסוצ’ניק, שזכה בפרס היוקרתי, “אות רמון”. מדי שנה תלמידי קריית ביאליק מצליחים להיכלל בנבחרת המצטיינים ועל כך גאוותנו”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments