י"ד תמוז התשפ"ד, 20/07/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד בסיור בנמל חיפה: “אנו עומדים בפני חתימה על הסכם היסטורי”

בביקור מיוחד שערך יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, בר-דוד וצוותו הבכיר סיירו במתקני נמל חיפה, מספנות ישראל ובנמל מספנות ישראל. יו"ר ההסתדרות נפגש עם נציגי העובדים בנמל חיפה ובירך אותם על ההסכם הקיבוצי המתגבש להשלמת הרפורמה והסדרת התחרות בענף: "ההסתדרות תעשה כל מאמץ לאפשר לנמל חיפה ולעובדיו לשגשג ולהצליח"

יו"ר ההסתדרות בר-דוד בנמל חיפה (צילום: באדיבות אגף הדוברות בהסתדרות)
Monday October 28, 2019
אורגד עמר

יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ערך היום (ב’) סיור מיוחד בנמל חיפה, במספנות ישראל ובנמל מספנות ישראל, בליווי מנכ”ל ההסתדרות ורמ”ט יו”ר ההסתדרות עו”ד אופיר אלקלעי, יו”ר איגוד עובדי התחבורה אבי אדרי, ראש אגף מרחבים אבי יחזקאל ויו”ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי.

בביקור נפגש בר-דוד עם יו”ר דירקטוריון נמל חיפה אשל ארמוני, עם מנכ”ל הנמל מנדי זלצמן ועם ראשי הוועדים, חברי הוועדים ועובדים בסקטורים השונים בנמל. בכירי ההסתדרות אף ערכו סיור בחברת מספנות ישראל ונפגשו עם שלומי פוגל ואסי שמלצר מבעלי החברה, עם מנכ”ל מספנות ישראל איתן צוקר, עם מנכ”ל נמל מספנות ישראל צביקה שכטרמן וכן עם יו”ר ועד עובדי מספנות ישראל ארז אטיאס וחברי הוועד.

בכירי ההסתדרות בביקור בנמל חיפה (צילום: באדיבות אגף הדוברות בהסתדרות)

בפגישתו עם עובדי נמל חיפה וצוות הנהלת הנמל אמר בר-דוד: “ההסתדרות תעשה כל מאמץ לאפשר לנמל לשגשג ולהצליח, באמצעות חוכמה ויצירתיות. נדרש שיתוף פעולה של כולם על מנת שנוכל להצעיד את הנמל – שחשוב לחיפה ולכל המפרץ – קדימה. אנו בדרך הנכונה והחיובית, ואני מאחל לכל הצדדים הצלחה כדי שנוביל את הספינה, תרתי משמע, לחוף מבטחים”.

עוד הוסיף יו”ר ההסתדרות כי “הנמל עומד כרגע בפני שינוי. אנו עומדים בפני חתימה על הסכם היסטורי המצטרף לכמה הסכמים משמעותיים נוספים באיגוד התחבורה. ההסתדרות בראשותי, יחד עם אבי אדרי באיגוד התחבורה ועם משה מזרחי במרחב חיפה, תיתן את כל הגיבוי על מנת שהמקום הזה יצליח”.

“יש פה אנשים טובים. עובדים ותיקים לצד צעירים, יוצאי חיל הים, אנשים שיודעים לעבוד. בואו נראה לכולם שאנו מסוגלים ויודעים להוביל להצלחה. שם המשחק הוא אחריות ורצינות”, סיכם בר-דוד.

יו”ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, אמר לראשי הוועדים: “כל אחד מנציגי העובדים כאן הוא מנהיג, אשר מקבל החלטות אחראיות מדי יום. אנו לקראת הסכם טוב בנמל וההסתדרות תפעל על מנת שהוא יהיה אחראי ומיטיב עם כל הצדדים”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments