י"ח חשון התשפ"ב, 24/10/2021

יחסים וזוגיות

התמכרתי לוויברטור שלי

והפעם 2 סוגיות על הפרק: האם על אישה בת 36 להיענות לבקשתו של בן הזוג שלה לוותר על הוויברטור? ואיך אישה שאינה מקיימת יחסים עם בעלה, יכולה להיכנס ל״מצב רוח״ מיני?
קשה לי לוותר על הוויברטור
אני גרושה בת 36. לאחר הגירושין חייתי כחמש שנים בלי בן זוג, ובאותה תקופה הכנסתי את הוויברטור כ״סוד פרטי״ שלי לחדר השינה, ואני חייבת לו תודה על הנאה מינית, כמעט על בסיס יומיומי. בחודשים האחרונים אני נמצאת בזוגיות טובה ויציבה. באחד הימים גילה בן הזוג שלי במקרה את הוויברטור, וביקש שאפטר ממנו. אני מתלבטת אם להיענות לבקשתו או לא. התרגלתי לוויברטור וקשה לי לוותר עליו, אבל אני לא רוצה לפגוע בבן הזוג שלי. מה את מציעה לי לעשות?
תשובה
הוויברטור עוזר להגיע לעוררות ולסיפוק מיני במהירות ובקלות יחסית. כאשר הוא מתחכך עם הדגדגן, קל להשיג בעזרתו אורגזמה. הרבה נשים שלא מגיעות לאורגזמה באמצעות יחסי מין, מצליחות לעשות זאת בעזרת הוויברטור. הוא אינו סובל ממצבי רוח, אין לו ביקורת איך את נראית במיטה ואת לא צריכה לדאוג להנאה של הפרטנר המיני שלך. בנוסף, יש לך שליטה על המהירות והעוצמה שלו. אלא מה? ייתכן שבן הזוג שלך מרגיש בנוכחותו מיותר, פגוע, או בתחרות עם ה״אחר״, או שהוא חש מאויים, שביצועיו כגבר נופלים מאלה של המכשיר. אני מציעה לך לפתוח את הנושא לדיון גלוי עם בן הזוג שלך. בשיחה איתו נסי להבין מה מפריע לו. ייתכן, שהוא יסכים לשתף איתך פעולה. ואז תהפכו שניכם את הוויברטור לצעצוע מיני, שיעשיר את חיי המין שלכם. במידה והוא לא יסכים ל״שלישי במיטה״, ככל הנראה תיאלצי להיפרד מהוויברטור.
חוסר חשק מוחלט
מזה זמן רב, שאני סופגת מבעלי ביקורות כמעט על כל דבר אפשרי, ובהם ההופעה החיצונית שלי, סיגנון גידול הילדים, הבזבזנות ומה לא. בתחילת הנישואין השתדלתי עוד להשביע את רצונו, אלא שנוכחתי לדעת שמדובר במשימה בלתי אפשרית. בהדרגה הרגשתי שהחשק שלי להיות בקרבתו ולקיים איתו יחסי מין, הולך ופוחת, והיום איבדתי את החשק לחלוטין. בעלי כל העת מתלונן, שהיעדר הסקס חסר לו מאוד, ושאי אפשר להמשיך כך. חשוב לי להדגיש, שאנו נשואים מזה 4 שנים ויש לנו שני ילדים משותפים. מה ניתן לעשות במצב כזה?
תשובה
התמונה שאת מתארת מורכבת ביותר. ראשית, תוך ארבע שנים הפכתם להורים לשני ילדים, וכמובן שמדובר במשימה לא קלה. כאשר את נתונה ללחץ, דאגות ומשימות יומיומיות שאת חייבת לבצע, קשה לך לרוב להיכנס ל״מצב רוח״ מיני. כמו כן, הביקורתיות של בעלך יוצרת אצלך תיסכולים, עלבון וכעס. כל התחושות השליליות הללו משביתות שמחה ומרחיקות ממך את החשק המיני. לפני קיום יחסי המין, אמורה להיות אווירה נעימה, נטולת כעסים ומרירות. בכל הקשור לאישה, המשחק המוקדם הינו כל מה שקורה ב-24 השעות שקודמות לאקט המיני, ובאשר לגבר - כל מה שקורה בשלוש הדקות הקודמות לחדירה... לכן, אם בעלך ישקיע בחיזור, מילים רכות וחיבה, יגדל הסיכוי שלו לזכות באינטימיות מינית. את מוזמנת להראות לו את התשובה שלי ולהציע שינוי במערכת היחסים כתנאי לחשק ולמגע מיני.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף