י"ב אייר התשפ"ד, 20/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

כץ והשולמנים יגבשו יחדיו צעדים מהירים לתמיכה בעצמאים

שר האוצר, ישראל כץ והשולמנים
Wednesday June 10, 2020
מישל מחנין

שר האוצר, ישראל כ”ץ, נפגש היום (רביעי) עם אביר קארה, מייסד קבוצת העצמאים “אני שולמן”, יחד עם דנה זיטלאוי, גם היא ממייסדי השולמנים, שהעלו בפניו את עיקרי הבעיות לציבור העצמאים בישראל.

במהלך הפגישה הצדדים דנו בתפיסתם הדומה לגבי הצורך לשפר את הסביבה עסקית לעוסקים בישראל, הסרת חסמים לתחרות ולצמיחה וכן הפחתת יוקר המחייה בישראל. בסוף הישיבה הנחה שר האוצר על ביצוע עבודה משותפת לגיבוש צעדים להפחתה חדה ברגולציה ובחסמים השונים תוך מציאת פתרונות ישימים ומהירים.

שר האוצר, ישראל כ”ץ: “נפגשתי עם נציגי “השולמנים” שהעלו בפני את עיקרי הבעיות של ציבור העצמאיים בישראל. דנו באריכות באתגרים השונים. אני רואה בציבור העצמאים בישראל מנוע צמיחה מרכזי למשק הישראלי. אמשיך לפעול למענכם ולתת תקווה אמתית לסקטור זה. סיכמתי על צוות משותף לגיבוש צעדים שיביאו להפחתה חדה ברגולציה ובחסמים השונים שעיקרה צעדים לשיפור הסביבה העסקית של העצמאים תוך מציאת פתרונות ישימים ומהירים לציבור העצמאים”.

מייסד “אני שולמן”, אביר קארה: “היתה פגישה טובה מאוד השר הביע התעניינות רבה והסכים כמעט על הכל, אם לא על הכל. יש הסכמה על העקרונות, ועל הקמת עבודה משותפת. עכשיו זה זמן מעשים – בסוף היום הציבור בוחן אותנו על תוצאות. יצאנו לדרך לפני שמונה חודשים במטרה לשפר את מעמד העצמאים בישראל ולקדם רפורמות משמעותיות במשק הישראלי. הצלחה של העצמאים זה הצלחה של כל עם ישראל”.

סגנית נשיא לשכת יועצי המס, יועצת מס, ומנהלת אגף המיסוי בקבוצת “אני שולמן”, דנה זטלאוי-כהן: “הצגנו בעיות שונות ומהותיות שאיתם מתמודדים בשטח בעלי העסקים. בעיות המצריכות התערבות ממשלתית כירורגית ומהירה כמו גם בעיות שמחיבות התייחסות לטווח הארוך. השר הביע התעניינות כנה בצרכי השטח ופתיחות לדון ולהיכנס לעובי הקורה בכל מקרה ומקרה. אנחנו מודים לשר על כך ומפשילים שרוולים לעבודה משותפת ומהירה למען אזרחי ישראל בכלל ובעלי העסקים הקטנים בפרט”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments