ט"ז ניסן התשפ"ד, 24/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

כתב אישום הוגש נגד תושבת כרמיאל שרצחה את חברתה ברקע סכסוך על בן זוגה

צילום: דוברות המשטרה
Sunday February 23, 2020
אורגד עמר

חוקרי המשטרה ביחידה המרכזית של מחוז צפון סיימו את חקירת מותה של המנוחה שושנה מנשירוב ז”ל בת 32 תושבת כרמיאל, והבוקר הוגש כתב אישום בגין רצח ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד חברתה של המנוחה – הנאשמת ברצח, בבית המשפט המחוזי בחיפה.

בתאריך ה-15.01.20, בשעות הבוקר המוקדמות, התקבלה הודעה במוקד 100 של המשטרה מאחד הדיירים בבניין דירות ברחוב הגליל בכרמיאל, ולפיה: אישה צעירה דפקה על דלת ביתו, כשפתח לה את הדלת הוא הבחין בסימני דם על בגדיה והיא סיפרה לו, נסערת ומבולבלת, כי דקרה את חברתה בדירה שנמצאת בקומה מעליו ומבקשת להזעיק עזרה.

כוחות משטרה בליווי מעבדה ניידת, הוזנקו למקום, סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים במקום. בתום הערכת מצב ראשונית, חקירת הרצח הוטלה על מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון, אשר המשיכו בחקירה ובאיסוף הממצאים והחלו לגבות עדויות.

החוקרים עצרו את חברתה של המנוחה, גופת המנוחה נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר, והממצאים שנמצאו בזירה נשלחו לבדיקות מעבדה. מהחקירה עלה כי החשודה והמנוחה הכירו תקופה קצרה לפני הרצח וביום שלישי (14.01.20) המנוחה הזמינה אותה לבלות עימה בדירתה שזה עתה שכרה. החשודה הגיעה אל המנוחה בשעות הערב והן העבירו את הערב בתכתובות ושיחות וידאו בווטסאפ, עם חברים.

לפנות בוקר בין המנוחה לחשודה פרץ ויכוח על רקע חשדה של המנוחה כי היא מנסה להתחיל עם החבר שלה, השתיים החלו לתקוף אחת את השנייה כשלפתע החשודה לקחה סכין ודקרה את המנוחה דקירות רבות עד אשר גרמה למותה.

לאחר חקירה יסודית של צוות מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון חומרי החקירה הועברו לפרקליטות מחוז חיפה אשר גיבשו תשתית ראיתית כנגד החשודה בגין רצח, והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments