ט"ו תשרי התשפ"ב, 21/09/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

כתב אישום נגד תושב חיפה שרצח את חברו

הנאשם הוציא מהכספת אקדח, שהוא מחזיק בביתו מתוקף עבודתו כמאבטח בכרמלית וירה מטווח קצר בחברו. צילום: אילוסטרציה
Tuesday September 14, 2021

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי), הגישה אתמול (שני), לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום כנגד גאורגי ז’לקוב (62), תושב חיפה, בגין רצח בנסיבות מחמירות ושיבושי מהלכי משפט. כזכור, ז’לקוב ירה מטווח קצר והרג את חברו דימיטרי יונגרוב ז”ל (41).

על פי עובדות כתב האישום, שהגיש עו”ד שגב אדלר, בזמן שאישתו של הנאשם ביקרה ברוסיה, עבר המנוח להתארח וללון בביתו של הנאשם. בנוסף, במספר הזדמנויות שונות, לבקשת המנוח, נתן לו הנאשם סכומי כסף לשימושו. כאשר שבה אישתו של הנאשם מהביקור, גילתה כי המנוח מתגורר עם הנאשם ולכן עברה להתגורר במקום אחר, תוך שהיא מבקשת מהנאשם לדאוג לכך, שהמנוח יעזוב את הדירה.

במהלך חודש אוגוסט, כחודש לאחר חזרתה לארץ של אישתו, הגיעו השניים לדירה, אז ביקש הנאשם מאישתו להמתין לו מחוץ לבניין, בזמן שהוא פועל להרחיק את המנוח. הנאשם נכנס לדירה והחל להתעמת עם המנוח בנוגע למגוריו ובנוגע לשימוש שעשה המנוח בטלפון הנייד של הנאשם. במהלך העימות החליט הנאשם להמית את המנוח. הנאשם הוציא מהכספת אקדח, שהוא מחזיק בביתו מתוקף עבודתו כמאבטח בכרמלית, הצמיד את הקנה אל מרכז מצחו של המנוח והציע לו להתפלל. המנוח אמר לנאשם שאינו מעוניין להתפלל ובשלב זה הנאשם ירה בו וגרם לפציעתו האנושה. לאחר האירוע הניח הנאשם סכין מטבח בסמוך למנוח, על מנת להציג מצג שווא, לפיו המנוח איים עליו בסכין טרם הירי.

על אף שהמנוח גסס, נמנע הנאשם מלהזמין כוחות הצלה, ורק לאחר מספר דקות ובהמלצת אישתו, התקשר הנאשם למשטרה ודיווח על כך שירה במנוח.

במקביל לכתב האישום, הוגשה לבית המשפט בקשת מעצרו עד תום ההליכים.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף