י"ז אב התשפ"ב, 14/08/2022

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

תושב קרית אתא השתולל במיון רמב”ם ונעצר

. צילום: דוברות רמב"ם
Wednesday January 12, 2022

מכת מדינה: למרות ההערכה הרבה לה זוכים אנשי הצוותים הרפואיים, ובמיוחד מאז משבר הקורונה, נמשכים במקביל מקרי התקיפה הרבים כלפיהם, מצד מטופלים לא מרוצים. אחד שכזה, תושב קרית אתא בן 33, נעצר שלשום, בחשד כי תקף אנשי צוות במרכז הרפואי רמב”ם בחיפה.

מבקשת המעצר שהוצאה נגדו עולה, כי החשוד, שסבל מהתקף פסיכוטי, פינה עצמו באמבולנס למיון המרכז הרפואי, שם החלו לבדוק אותו רופא ורופאה פסיכיאטריים. החשוד לא היה מרוצה מהטיפול בו והחל לתקוף פיזית את אנשי הצוות, נטל צג מחשב שהיה במיון וזרק אותו לעבר הרופאה שטיפלה בו. הרופאה נפגעה ונזקקה לטיפול.

אנשי אבטחה של בית החולים השתלטו התוקף והעבירו אותו לידי המשטרה.

אתמול (רביעי), הובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו, בבית משפט השלום בחיפה. עורכת הדין מורן שלזינגר, מטעם הסניגוריה הציבורית, שייצגה את החשוד, טענה כי אין הצדקה להאריך את מעצרו, לאחר שהחוקרים גבו עדויות מאנשי הצוות וגם מהחשוד. לטענתה, החשוד מוכר כסובל מבעיות נפשיות ודי בהרחקתו מבית החולים, כדי שלא יסכן את הרופאה שהותקפה.

השופטת מירב קלמפנר-נבון  ציינה, כי החשוד עבר סידרה של עבירות, בהן תקיפה הגורמת חבלה של ממש, נזק לרכוש במזיד ותקיפת עובד ציבור. לטענתה, במקרה הזה קיים מרכיב המסוכנות, שמצדיק את המשך המעצר. עם זאת, לא קיבלה השופטת את בקשת המשטרה, להאריך את המעצר בחמישה ימים נוספים, ופסקה כי החשוד יישאר במעצר עוד 24 שעות, על מנת לאפשר למשטרה לסיים את החקירה.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף
[newsletter_signup_form id=1]