כ"ג אב התשפ"א, 01/08/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

מסיבת חשיפת היילוד הפכה תירוץ לגירושין

האישה הגישה בקשה ליישוב סיכסוך לבית-הדין הרבני. עו"ד שרין סולן
Wednesday July 21, 2021

מה שהיה אמור להיות יום שמח וחשיפת מין היילוד, הפך לקרב הכפשות והעלבות, שמוביל לגירושין.

הטרנד האחרון שפושט כיום אצל זוגות, בעיקר צעירים ולאט לאט גולש גם לזוגות וותיקים יותר, הוא מסיבת גילוי מין העובר. מדובר במסיבה שמתקיימת בדרך כלל סביב החודש הרביעי להיריון. המטרה העיקרית של המסיבה, “לחשוף” את מיגדרו של העובר להורים של בני הזוג, לקרובי המשפחה ולחבריהם.

באחרונה הובא לשולחנם של עורכי הדין שרין וגדלי סולן, על בני זוג בשנות ה-30 לחייהם, להם שלוש בנות, שהחליטו לערוך מסיבה לרגל ההיריון הרביעי. האישה הדגישה בפניי עורכי הדין, כי משפחתו של הבעל הינה ממוצא ספרדי והם ייחלו להולדת בן זכר לאחר שלוש בנות. האישה, שמבקשת עכשיו להתגרש טוענת: “הם רצו יורש, בן זכר שיעביר את שם המשפחה הלאה. זה מאד חשוב למשפחה שלהם וכל השאר פחות חשוב. כי מה לעשות, הם די פרימיטיביים”.

למסיבה שתוכננה בקפידה על ידי בני הזוג, הגיעו מספר מצומצם של בני משפחה וחברים קרובים. בשיאו של הערב, כאשר הזוג חשף את מין העובר, הבעל ובני משפחתו נראו ממורמרים מאד. הסיבה: האם ההריונית סיפרה, כי בבטנה ילדה נוספת רביעית במספר.

אביו של הבעל, הסבא “המאושר”, אמר לכלתו במהלך המסיבה: “בקושי שלוש בנות אתם מגדלים, היה עדיף שלא היית נכנסת להיריון בכלל”. עוד הוסיף הסבא: “קניתי לך תכשיט זהב מתנה אבל מיותר לתת לך אותו…”.

האישה המופתעת מגילויי העויינות טוענת, כי עם הדברים הללו עוד הסכימה להתמודד למרות הטון הצורם, אך מבחינתה הקש ששבר את גב הגמל, היו אלה דבריו של בעלה שאמר לה: “רציתי בן, אם הייתי יודע מראש שמדובר בבת נוספת, לא הייתי עושה איתך עוד ילד”.

על רקע הדברים הללו המסיבה כמובן “פוצצה”, האורחים התפזרו מהר מאד והאישה מבקשת עכשיו להיפרד מבעלה. באמצעות עורכי הדין סולן, הוגשה בקשה ליישוב סיכסוך לבית הדין הרבני.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף