י"ד ניסן התשפ"ד, 22/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

מרפאת כללית מרבך חגגה 100 שנים למטופל וותיק

יום הולדת 100 לפלטיאל פרלמוטר שחגג 100 שנים. צוות מרפאת מרבך בקריית חיים הפתיע אותו. סרטון וידאו מצורף. צילום: דוברות כללית.
Tuesday March 26, 2024

טקס חגיגי ונוגע ללב התקיים במרפאת כללית מרבך בקריית חיים, לכבוד יום ההולדת ה-100 של פלטיאל פרלמוטר, מטופל וותיק ואהוב של המרפאה. צוות המרפאה ערך עבור פלטיאל חגיגה מרשימה בהשתתפות בני משפחתו, על מנת לציין את אבן הדרך המכובדת.

פלטיאל פרלמוטר, תושב דיור מוגן בקריית ים, נולד בשנת 1924 והתגורר בקריית חיים שנים רבות. לאורך חייו הארוכים והמרשימים, נהנה מבריאות טובה וקיבל טיפול מסור ומקצועי מצוות המרפאה. לרגל יום ההולדת המיוחד, צוות מרפאת מרבך של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, הזמין אותו ואת בני משפחתו, לחגיגה מרגשת במרפאה. הם עיטרו את החדר בפרחים ובלונים, הכינו עבורו עוגה, ברכות וריקודים.

האחות קרן לוי שמש וד”ר מרים קלפה רופאת המשפחה, ברכו את פלטיאל ושיבחו את האופטימיות שלו, שמחת החיים, החיוניות, חוש ההומור והרוח הצעירה: “אנו אוהבים מאוד את פלטיאל ושמחים על הקשר המיוחד שיש לנו איתו לאורך שנים כה רבות, הוא מהווה השראה עבורנו ואנו מאחלים לו עוד שנים רבות של בריאות ואושר.”

פלטיאל נרגש מהמחווה המיוחדת, הודה לצוות המרפאה על הטיפול המסור ועל החגיגה המרגשת. “אני מטופל בכללית משנת 1947 ואני רוצה להומר לכם תודה רבה על החגיגה המרגשת, זה באמת לא ברור מאליו”. אני מודה על היחס החם והמקצועי שאני מקבל כאן לאורך השנים, ועל כך שזכיתי לחגוג את יום ההולדת המיוחד הזה יחד איתכם.”

סיפורו של פלטיאל הוא עדות מרגשת לחשיבות הקשר הייחודי בין המטופלים לצוות רפואי. צוות מרפאת כללית מרבך מאחל לפלטיאל עוד שנים רבות של בריאות ואושר.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments