ז' אייר התשפ"ד, 15/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

ניהלו פרשיית אהבים במסווה של קבוצת ריצה

אחרי שהזוג התגרש, התברר כי מי שעבר להתגורר עם האישה הצעירה היה הבן החורג. עו"ד שרין סולן
Monday July 6, 2020

היכן ניתן למצוא יותר בגידות, באתרי היכרויות או בפעילויות אחרות? לאישה אחת יש תשובה ברורה, לאחר שהתברר לה כי בעלה ניהל רומן ארוך עם אחת מחברותיה, שהיתה גם שותפה בקבוצת הריצה שלו.

בני הזוג ניהלו אורח חיים ספורטיבי. האישה נהגה ללכת לפילטיס. הבעל נהג לרוץ עשרות ק”מ בשבוע, בקבוצות ריצה שאותה הוביל מאמן כושר מוסמך וכללה גברים ונשים, שיחד גמאו מאות קילומטרים בחודש.

הריצה המשותפת, המנוחה ובעיקר החוויות שאחרי, הובילו את הבעל להתקרב לאחת מחברותיה של אישתו, שהיתה חברה קבועה בקבוצת הריצה. בין השניים התנהלה היכרות, שלמעשה לא הוסתרה מבני הזוג שהיו חברים עוד לפני שקבוצת הריצה קמה.

האישה, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, מגוללת סיפור מדהים לפיו המאהבת, היתה אחת מחברותיה הטובות. לכן, לאורך זמן האישה לא חשדה, כשחברתה ובעלה נסעו יחד לחו”ל לתחרויות ריצה קבוצתיות. “הם אפילו שלחו תמונות ונראה היה כי הם מאושרים. לא העלתי על דעתי שחברתי הטובה, שהיא גם אישה נשואה ואם לשני בנים תעשה לי, לילדיה ולבעלה דבר כזה”. דברים דומים אמר גם בעלה של המאהבת.

בתביעת הגירושין טוענת עורכת הדין סולן, כי האישה ראויה למזונות גבוהים לאור רמת החיים שהורגלו היא וילדיה. היא דורשת כתובה מלאה, מאחר והבעל הודה בבגידה ועבר להתגורר עם המאהבת בבית אחד.

“הזוג הזה הרס שני בתים בשביל להקים בית אחד שנולד בחטא”, טענה האישה. מיד לאחר תביעת הגירושין, עזב בעלה את הבית. “נשים חוששות שהבעלים שלהם מבלים באפליקציית טינדר ואתרי הכרויות, שיזהרו מקבוצות ספורט משותפות, ריקודי עם, שם מרכז הרוע”, מייעצת האישה.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments