י"ז חשון התשפ"ב, 23/10/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

נעצר שודד הפלאפונים בן 26 מנהריה

החשוד שדד מקטינים בני 14, אופניים, פלאפונים וכרטיסי אשראי. צילום אילוסטרציה
Tuesday October 12, 2021

חכם על קטנים: בית משפט השלום בקריות, האריך אתמול (שני), בשישה ימים, את מעצרו של צעיר בן 26 מנהריה, החשוד בכך, שבמספר הזדמנויות שדד וגנב דברים מקטינים תושבים העיר, על מנת לקנות לעצמו סמים.

מבקשת המעצר עולה, כי מדובר במספר מקרים, שאירעו במשך שלושה ימים רצופים בתחילת החודש. לטענת המשטרה, החשוד שדד מקטינים בני 14, אופניים, פלאפונים וכרטיסי אשראי, תוך שאיים על אחד מהם.

במהלך הדיון להארכת מעצרו של החשוד, טען סניגורו, עו”ד אסף צברי, כי אי אפשר לטעון כי מדובר במעשי שוד, כאשר לא הופעלה גם לטענת המשטרה, כל אלימות. נציג המשטרה השיב, כי מדובר בחשוד בעל עבר פלילי בעבירות רכוש, כאשר מטרת המעשים שביצע הייתה, להשיג כסף לרכישת סמים. עוד טען נציג המשטרה: “כשמגיע חשוד בגיר לילד בן 14, נוקט נגדו באלימות ולוקח לו את האופניים, לא הייתי רוצה להיות במקום אותו קטין. חברי רוצה להראות שמדובר בעבירות קלות, אבל מדובר ברצף של עבירות, כולל אלימות”.

בדברי הסיכום שלו ציין עו”ד צברי, כי לאחר שהתיק יעבור לעיון הפרקליטות, ספק אם החשוד יואשם בעבירת שוד, כיוון שלא הייתה אלימות פיזית. “לכל היותר מדובר בתקיפה לשם גניבה”, ציין הסניגור וביקש מבית המשפט לקצר בימי המעצר.

השופט בן ציון ברגר קבע בהחלטתו, לאחר עיון בדו״ח שהוגש לו, כי יש עילה להמשך המעצר, כאשר חלק מפעולות החקירה שהמשטרה עוד צריכה לבצע, הן ברות שיבוש. כן ציין השופט את מסוכנותו של החשוד וציווה להאריך את מעצרו בשישה ימיים נוספים.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף