כ"ח כסלו התשפ"ד, 11/12/2023

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

סיירת הסברה בינלאומית של משפיענים הוקמה בקריית מוצקין

סיירת הסברה בינלאומית הוקמה בקריית מוצקין, ביוזמת חיים צורי, עם עשרות צעירים מוכשרים המשפיעים ברשתות החברתיות. צילום: דוברות העירייה.
Wednesday November 8, 2023

יוזמה מקומית: בצל המלחמה הפכה קריית מוצקין, לחלוצה מבין ערי ישראל, בכל הקשור להסברה בינלאומית, שמורכבת מאנשי דיגיטל, יזמים, משפיענים, אמנים ואנשי חינוך. השבוע התקיים מפגש ייחודי, תוך שיתוף פעולה פורה עם מוצקין דיגיטל ומחלקת צעירים וקהילה

מנהל מוצקין דיגיטל, הראל פלג, שבתחילת הלחימה שוחח עם ראש העיר, חיים צורי, קיבל ממנו השראה, לגבש קבוצה איכותית של אנשי מקצוע צעירים, שיובילו את המסרים של מדינת ישראל בזמן המלחמה ברשתות החברתיות. היוזמה לא איחרה להגיע.

למעלה מ- 20 צעירים ממוצקין, משפיענים ופעילים ברשתות חברתיות שונות, נפגשו ללמידה על הסברה בינלאומית. בין היתר שוחחו עם האלוף במילואים נועם תיבון – מפקד הגיס הצפוני לשעבר, שקד בנפשי- מובילת מחאת הקמפוסים ברחבי העולם, אסתי לריח- מומחית לינקדאין, על ישראל כזירת מלחמה, האלוף יאיר גולן – סגן הרמטכ”ל לשעבר, על איך מנצחים בקרב התודעה, אורטל פלדמן – יוצרת תוכן מובילה על ניהול קרב בווצסאפ, ד”ר לאה גנור – על חזית ההסברה הבינלאומית, יובל דניאל – אשת תוכן ובוגרת דובר צה”ל, על איך מנהלים מלחמה בקבוצות וואטסאפ. היוצרת והזמרת ענבר ברנטור, שלוקחת חלק בסיירת ההסברה, סיפרה על שיר שהיא עובדת עליו, שינציח את חייהם של הנרצחים ביישובי העוטף, תוך שהיא בקשר עם משפחה שהכירה וכואבת את סיפורה הקשה.

מנהל מוצקין דיגיטל, הראל פלג: “אני שמח על המפגש ומודה לכל חברי הקבוצה המוכשרת ממוצקין, שהם יוצרים מערך הסברה איכותי, כחלק מהמלחמה הקשה בזירת הרשתות”.

ראש העיר, חיים צורי, שעבר כבר מלחמות כלוחם בחיים שלו, ידע להשרות בטחון על הצעירים המוכשרים ואמר להם בהתרגשות: ״העובדה שאתם פה ולא יושבים עכשיו בבית על הספה או הכורסא, רק מלמדת על האיכות שלכם. תודה שאתם כאן, לקחת חלק במאמץ המלחמתי של ישראל. גאה בכל אחת ואחד מכם. אתם נושאים בגאון את הנרטיב הישראלי בזירות הלחימה ברשתות החברתיות”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments