ט"ז שבט התשפ"ב, 18/01/2022

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

מוצקינאית טוענת שעובד ניקיון התחיל איתה ותקף אותה

המשיב החל להתנכל למבקשת ולאביה ולכן הגישה בקשה לצו מניעת הטרדה מאיימת. בית משפט השלום בקריות. צילום: יוסף גרובר
Wednesday January 12, 2022

חיזור אלים: תושבת קריית מוצקין, בת 45, הגישה לבית משפט השלום בקריות, בקשה לצו מניעת הטרדה מאיימת נגד עובד הניקיון, ששוטף את חדר המדרגות בבניין בו היא מתגוררת. לטענתה, התקיפה באה לאחר שסירבה לחיזוריו.

המתלוננת, רווקה, מתגוררת יחד עם אביה המבוגר ברחוב אושה בקרית מוצקין. לטענתה, היא הייתה קורבן לניסיון תקיפה פיזי מצד עובד הניקיון, שנמנע רק בשל בריחתה ממנו בצעקות והתערבות השכנים. “קיים בסיס לסברה, לפיה ניסיון התקיפה הפיזי עלול לחזור על עצמו, לאור הגשת בקשה צו למניעת הטרדה מאיימת, ולפיכך מתן צו במעמד צד אחד נחוץ, על מנת למנוע מהמשיב לאיים על המבקשת ולהתקרב למקום מגוריה”, כתבה המתלוננת.

המתלוננת מציינת, כי אותו מטריד עובד בבניין בו היא מתגוררת מזה חמש שנים ומגיע לבניין פעם בשבוע. לפני שלוש שנים הוא ניסה לחזר אחריה, אבל היא סירבה. “מאז החל המטריד להתנכל למבקשת ולאביה, כאשר היה משאיר שלוליות מים בחדר המדרגות, בסמוך לדירתם וליד המחסן שלהם, והיה שופך מים על כיסאות שהמבקשת יושבת עליהם בחצר הבניין. לפני מספר חודשים החל עובד הניקיון להכניס מים לתוך דירת המבקשת ואביה, תוך כדי שטיפת המדרגות, וכאשר הם ביקשו ממנו להפסיק, תגובתו הייתה אגרסיבית ומפחידה.

בסוף שבוע שעבר, כך לפי המתלוננת, אירע השיא, כאשר המנקה ניסה לתקוף אותה פיזית, לאחר שביקשה להמתין עם שטיפת המדרגות, עד אשר אביה המבוגר ייצא מן הבניין, על מנת שלא יחליק וייפול. בתגובה לבקשתה המשיב החל לצעוק: “מי את בכלל שתגידי לי מתי להתחיל לשטוף?”, ואז לטענתה הוא נתקף זעם וניסה לתקוף אותה, אך השכנים ששמעו את צעקותיה מנעו זאת. “המשיב מטריד את המבקשת ומהווה סכנה גופנית ממשית למבקשת”, נכתב בפנייה.

דיון במעמד שני הצדדים אמור להתקיים בשבוע הבא.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף