י"ב אייר התשפ"ד, 20/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

עילת הגירושין: בעלי נוהג להיכנס בחצות למקלחת ומפריע לי לישון

החתונה שלהם זכתה למאות אלפי צפיות ביוטיוב. רק לפני שלוש שנים הם הדהימו באהבה הגדולה שלהם, עכשיו הם מתגרשים

המפנה חל מיד לאחר שאימו נפטרה. עו"ד שרין סולן. צילום: יח"צ
Tuesday March 10, 2020
אורגד עמר

כשהחליטו להינשא לפני שלוש שנים נראה היה כי העולם איחל לבני הזוג את כל הטוב שבעולם בגלל מצבם. עכשיו אחרי פחות משלוש שנים, האישה מבקשת להתגרש.
עילת הגירושין הזויה בדיוק כמו שהחתונה שלהם נראתה מיוחדת ומפתיעה. “בעלי נכנס למקלחת ולשירותים בחצות, כמעט כל לילה, וזה מעיק ופוגם לי באיכות החיים”. טענה האישה.

האישה לא הצליחה לפתור את המשבר הזה עם בעלה ולאחר מספר ניסיונות החליטה בצעד הפגנתי לפנות, לא פחות ולא יותר, לבית המשפט וביקשה צו הרחקה.

כאמור חתונתם של בני הזוג, אותם אי אפשר לחשוף מטעמים של צנעת הפרט, הפכה בין לילה לחתונת השנה והזוג הפך לסלבריטי כשטקס החתונה לווה לא מעט סיקור תקשורתי.
ביחד הם הספיקו להביא ילדה לעולם והאישה נמצאת כעת בהיריון שני. אבל האהבה הגדולה בין בני הזוג שנמצאים, בשנות השלושים המוקדמות לחייהם, נמוגה מהר מאד יחסית.

כאמור האירוע והקשר המיוחד זיכו את בני הזוג במאות אלפי צפיות בסרטון החתונה שלהם ביוטיוב. בין לילה הם הפכו למוקד עליה לרגל של לא מעט אנשי תקשורת ולא מעט כתבות התפרסמו על שניהם.
המשבר החל לפני כמה חודשים, הסתבר כי האישה אינה מצליחה להתמודד עם הרגליו של בעלה שנוהג מידי יום מסיבותיו שלו להיכנס למקלחת ולשירותים סביב חצות. בטענה זו ביקשה מבית המשפט צו הרחקה מבעלה.

הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן טען כי בקשתה של אשתו הזויה ולא עומדת בקנה אחד עם חיי הזוגיות שניהלו. גם טענתה של האישה כי קיים קשר עם אישה אחרת שנהגה להגיע לדירתם, אינה עומדת בקנה אחד עם מצבו הבריאותי של הבעל.

עו”ד סולן דרשה לבטל את צו ההרחקה וזה אכן בוטל ובהסכמת בית המשפט נקבע כי בשלב הראשון בני הזוג ימשיכו להתגורר יחד, לא יטרידו האחד את השניה וינסו להגיע להבנות לגבי אורח החיים שלהם. במקרה ולא יצליחו, ידון בית המשפט בטענות ההדדיות.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments