תאונת עבודה: פועל (בן 60) נהרג כתוצאה מנפילה מגובה באתר בנייה, ברחוב פייר אוגוסט רנואר בקריית אתא. צוותים של מד”א ואיחוד הצלה הוזנקו למקום, אולם הפועל כבר היה ללא רוח חיים.
חובש רפואת חירום במד”א, שלמה עוזרי סיפר: “הפצוע שכב על הרצפה באתר הבנייה כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית קשה ביותר. ביצענו בדיקות רפואיות, אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה. הפציעה שלו הייתה קריטית ונאלצנו לקבוע את מותו”.
נפתלי רוטנברג, חובש ומנהל מרחב כרמל באיחוד הצלה, והחובש איתמר חמו סיפרו: “לדברי העובדים במקום, הוא נפל מפיגום תוך כדי עבודתו באתר הבנייה. למרבה הצער נקבע מותו בזירה, כתוצאה מאופי הפציעות הקשות מהן סבל”.
הרשם
0 Comments