י"ז אדר א' התשפ"ד, 26/02/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

פתיחה חגיגית למרפאת כללית גלי ים

טקס גזירת הסרט במרפאה החדשה בקריית ים. צילום: דוברות כללית.
Monday February 5, 2024

ברכה והצלחה: בטקס חגיגי במעמד ראש העיר קריית ים, דוד אבן צור, רב העיר יוסף אברקי, הנהלת המחוז בניהולו של רונן נודלמן, הנהלת המינהלת וצוות המרפאה, נחנכה השבוע פתיחתה של המרפאה החדשה של כללית בקריית ים. המרפאה מונגשת ונמצאת במבנה חדש הכולל מרחב מוגן, אזור מותאם לילדים, פינת הנקה והחתלה מאובזרת להורים ואזור נפרד לרפואת נשים.

 ראש העיר דוד אבן צור, ברך בפתיחה ואמר: “אני מברך על פתיחת המרפאה בעיקר בתקופה זו. אני מודה לכללית ורונן נודלמן, ששמים דגש על העיר קריית ים, זו מרפאה רביעית בקריה וזה לא מובן מאליו. הפתיחה מבטאת את החזון של קריית ים, להמשיך לצמוח ולהתפתח, ב-5 השנים הקרובות מספר התושבים צפוי לגדול ל-80,000. אני מאחל לצוות המרפאה בהצלחה, שימשיך להעניק שרות מצוין לתושבים”.

ד”ר עואד כרים, מנהל המרפאה: “במרפאה צוות מקצועי ואדיב, שתמיד מוכן לסייע. במרפאה ניתנים שרותי רפואת משפחה, ילדים, נשים, שירותי סיעוד, שירותי משרד ובית מרקחת והיא מאובזרת בציוד חדש ומתקדם. בנוסף, היא פתוחה גם בימי רביעי אחר הצהריים”.

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי, רונן נודלמן, ברך בטקס ההשקה ואמר: “אני מודה לראש העיר על שיתוף הפעולה ההדוק בינינו, גם בתקופת הקורונה עבדנו יחד למען תושבי קריית ים וגם עכשיו, בתקופה בה עלינו להיות מוכנים לתרחיש חירום בגזרה הצפונית, אנו עובדים יחד כתף לכתף כדי לתת מענה מתאים.

זהו אירוע מרגש, למרות הקושי והאתגר בתקופה זו, כללית ממשיכה לפתח שירותים למען האוכלוסייה ומחליטה לפתוח מרפאה נוספת ולהנגיש את שרותיה באזור גדל ומתפתח, כך שכלל השירותים יהיו קרובים לביתם של התושבים. אני מבקש להודות לכל השותפים לפרויקט פתיחת המרפאה, שעשו זו במהירות וביעילות המתבקשת לאור התקופה. אנו במחוז מדברים ועושים, לפני שהאזור סיים להתפתח וחלק מבנייני המגורים עוד לא אוכלסו, אנו פותחים מרפאה, שתוכל לקלוט את התושבים החדשים. בקריית ים יש לנו 2 מרפאות אחודות – קריית ים רסקו וקריית ים צפון, שגם עברה שיפוץ נרחב ונפתחה שם יחידה להתפתחות הילד. בשעת חירום בתיאום עם ראש העיר, כללית תיתן מענה לכלל התושבים, ללא קשר לשיוך קופתי בשתי מרפאות אלו”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments