כ"ג אב התשפ"א, 01/08/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

קמפיין חדש של “כללית” בהובלת עובדי המרפאות והמכונים

המטופלים שלנו מכירים את הצוותים האהובים ומעריכים את עבודתם. אנשי צוות ממרפאות קריות ומרכז רפואי זבולון. צילום: דוברות כללית
Monday July 19, 2021

תושבי הקריות ראו בימים האחרונים על לוחות המודעות ברחובות ובשלטי החוצות בערים, את הקמפיין החדש של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי, בהובלת עובדי המרפאות והמכונים עם הסלוגן “גם בזכות – הרוב בוחרים כללית”.

בעולם הבריאות, נראה שכבר ראינו הכל: משחקי מילים משעשעים, עיצובים מרהיבי עין, רק שהפעם, כללית מחוז חיפה וגליל מערבי, מרעננת את הזירה התחרותית ומציבה במרכז את העובדים שנותנים שירות במרפאות ובמכונים.

“לא בכל יום אירגון בריאות מוביל, מחליט להציג את השירות הרפואי שלו באמצעות העובדים החרוצים והמסורים שלו. בקמפיין הנוכחי סיפרנו את הסוד הגלוי לכולם, לא הלכנו על גימיקים, כללית היא הקופה הכי גדולה באיזור חיפה והקריות. המטופלים שלנו מכירים את הצוותים האהובים ומעריכים את עבודתם”, מסביר אסף צמח, מנהל השיווק והשירות של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי.

במודעות היצירתיות של כללית, ניתן לראות את אנשי הצוות ונותני השירות, כאשר לצידם מוצגים פרטי המרפאה והשירות הרפואי.

“כללית ממשיכה להוביל בשירות רפואי מתקדם ואיכותי. תפיסת השירות שלנו היא לשפר, להנגיש ולהתאים את השירות לטובת ציבור המטופלים שלנו. השירות האנושי והיחס האישי של עובדינו, משלב חיוך עם מקצועיות ומומחיות“, סיכם רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף