ב' טבת התשפ"ב, 06/12/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

קרית אתא: תקף את אימו ואחותו ונשלח לבדיקה פסיכיאטרית

הבן שתקף את אימו ואחותו נישלח להסתכלות. צילום: מתיק בית המשפט
Tuesday November 23, 2021

בית משפט השלום בקריות, שיחרר אתמול (שלישי) בערבות, צעיר בן 21 מקרית אתא, שנעצר בחשד לתקיפה ואיומים כלפי בני ביתו, בתנאי שיעבור באופן מיידי בדיקה פסיכיאטרית, בבית החולים בטירת הכרמל.

הצעיר נעצר שלשום, לאחר שאיים על אימו ועל אחותו אותה גם תקף. שוטרים שהוזמנו לדירת המשפחה, נתקלו בצעיר שאיים גם עליהם וסירב להתלוות אליהם. בקשת המעצר שהוגשה לבית המשפט, כללה ארבעה סעיפים: איומים, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, תקיפת סתם ואיום על שוטר.

בפתח הדיון, בפני השופט ערן נווה, הודיעו נציג המשטרה וסניגורו של החשוד, עוד יגאל טרובמן, כי הצדדים הגיעו להסכמות לגביי המשך הטיפול בצעיר. לפי הסיכום, הצעיר ייגש בעצמו תוך 24 שעות, לעבור בדיקה פסיכיאטרית בבית החולים בטירת הכרמל, תוך שהוא מתחייב, שתוך שלושה ימים יעביר לידי המשטרה את סיכום הבדיקה או את תוצאות הביניים שלה. כניסת הצעיר לבית אימו נאסרה ל-14 יום וכן הוא חתם על ערבות בסך 2000 שקלים.

השופט נווה נתן תוקף לסיכומים בין התביעה להגנה וגם אישר לצעיר לקחת דברים מבית אימו, כשהוא מלווה בשוטר. כן הורה השופט להעביר את פרוטוקול הדיון לאימו ואחותו של החשוד, על מנת שיוכלו להוציא צו הגנה נגד החשוד. השופט אסר על הנאשם ליצור כל קשר עם אימו ואחותו ובתנאים הללו, הורה לשחררו.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף