י"ז אייר התשפ"ד, 25/05/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

רה״מ נתניהו לפני המראתו ללונדון: ״זה לא הזמן לנהל שיחות עם איראן, אלא להגביר עליה את הלחץ״

צילום: לע"מ
Thursday September 5, 2019
אורגד עמר

ראש הממשלה בנימין נתניהו, המריא הבוקר (חמישי) ללונדון לפגישת בזק עם ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג׳ונסון. לטיסתו של רה״מ הצטרפו ראש אגף המבצעים אלוף אהרון חליווה ומפקד חיל האוויר, אלוף עמיקם נורקין.

טרם המראתו, התייחס נתניהו לאיום האיראני ואמר: ״הבוקר התבשרנו על עוד הפרה, עוד התרסה, של איראן, הפעם בתחום חתירתה לנשק גרעיני. זה מצטרף לפעולות התוקפניות של איראן נגד השייט הבינלאומי, נגד מדינות באזור, וגם לניסיונות שלה לקיים התקפות רצחניות נגד מדינת ישראל, ניסיונות שלא פסקו.

זה לא הזמן לנהל שיחות עם איראן, זה הזמן להגביר את הלחץ על איראן. על הנושאים האלה וגם אחרים אני אשוחח בביקור בזק בלונדון עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג’ונסון ועם מזכיר ההגנה האמריקני מארק אספר. אלה דברים שהם חשובים לישראל בכל עת אבל בייחוד בזמן הזה”.

לגבי נושא הצבת המצלמות בקלפיות, אמר נתניהו: ״אנחנו לא נאפשר גניבת בחירות. השופט מלצר בעצמו אמר שיש כאן בעיה אמיתית והדרך היחידה לטפל בבעיית זיוף בקלפיות ובדמוקרטיה היא להביא לנציגים השונים ולמשקיפים השונים את היכולת לפקח. בישראל יש מצלמות בסופרמרקט, בקופת חולים, אין מקום שאין מצלמות. אין שום הסבר להתעקשות הזאת, ועל כך אנחנו ממשיכים בחקיקה שהיא טובה לטוהר הבחירות״.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments