י"ב תמוז התשפ"א, 22/06/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

שני אחים הלכו מכות, רק אח אחד נעצר

דווקא האח שחטף מכות והיה חבול בפניו נעצר. צילום ארכיון: דוברות המשטרה
Wednesday June 9, 2021

החלטה תמוהה: שופטת בית משפט השלום בחיפה, טל תדמור זמיר, ביקרה את התנהלות משטרת חיפה, שהחליטה בעקבות קטטה בין שני אחים, לעצור רק את אחד האחים, בעוד האח השני לא נעצר.

ביום שני הובא אחד האחים, בן 33, לבית משפט השלום בעיר והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-4 ימים נוספים. סניגורו של החשוד, עו”ד אסף צברי, הצביע לבית המשפט על כך, שמרשו חבול בפניו ורואים כי נפגע קשה מהקטטה. עו”ד צברי ביקש לדעת, מדוע האח השני לא נעצר ועל כך השיב נציג המשטרה: “החלטה של קצין החקירות”. בהמשך טען נציג המשטרה, כי האחים סירבו להגיש תלונות האחד נגד השני. נציג המשטרה גם לא ידע לספר, באיזה מצב בריאותי האח השני בעקבות הקטטה.

עו”ד צברי סיכם: “יש פה סיכסוך בין שני אחים ולא יהיה פה שיתוף פעולה. העצור מלא חבלות בפנים ואפשר להתרשם מכך. דווקא החשוד השני, שלא קרה לו כלום, לא נעצר בהחלטה תמוהה”. עורך הדין הוסיף, כי על מנת להרגיע את הרוחות, הסכים האח שנעצר, לצאת מהבית המשותף ולישון בנהריה, במקום עבודתו.

השופטת תדמור זמיר ציינה, כי מהתיק עולים סימני שאלה רבים: “כך למשל, לא ברור מדוע החשוד, הנושא על פניו סימני חבלה נעצר, ואילו האח שעימו הוא התקוטט, לא נעצר”. השופטת החליטה לשחרר את החשוד, בתנאי שלא יחזור לביתו במשך ארבעה ימים, לא ייצור קשר עם בני משפחתו ויתייצב לחקירה בכל עת שיידרש .

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף