י"ד ניסן התשפ"ד, 22/04/2024

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

שתי נשים מונו לניהול אזורי בכללית

ד"ר שילר וד"ר שולחני, קיבלו קידום לתפקידי מפתח. צילום: דוברות כללית
Tuesday March 12, 2024

כוח נשי: שתי נשים קודמו לתפקידים בכירים, בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי. ד”ר סילבי שילר, מונתה לנהל את מרפאות הכללית בחיפה, וד”ר עדי שולחני, את מרפאות הכללית בקריות.

ד”ר סילבי שילר, החליפה את ד”ר רחל דהן, שמונתה החודש למנהלת הרפואית של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית.

ד”ר שילר נשואה + 2, בוגרת הטכניון ומומחית ברפואת משפחה, ניהלה בעבר את מרפאת כללית בכרמל צרפתי בחיפה וב- 4  השנים האחרונות, עמדה בראש מינהלת קריות, שמשרתת כ־137 אלף מתושבי הקריות, המקבלים שירותים רפואיים איכותיים ומתקדמים, בכ־25 מרפאות הפזורות בכל שכונה.

“האני מאמין שלי כרופאת משפחה הוא, שהרפואה המונעת, הגילוי והטיפול המוקדם, עומדים בראש סדר העדיפויות ואנו פועלים רבות לקידום הנושא. בנוסף, שירות רפואי איכותי מותאם אישית, נגיש וזמין, נמצא בבסיס העשייה שלנו ובחיפה רואים זאת הלכה למעשה. זמינות השרותים גבוהה, ישנן מרפאות רבות של כללית הפזורות ברחבי השכונות בעיר ו-2 מוקדי רפואה דחופה – במרכז רפואי לין ובית חולים כרמל, הזמינים גם בסופ”ש”, משתפת ד”ר שילר.

את ד”ר שילר במינהלת קריות, מחליפה ד”ר עדי שולחני אלמלם. ד”ר שולחני, נשואה + 5. את לימודי רפואה סיימה בטכניון, את הסטאז’ עשתה בבית חולים רמב”ם, את ההתמחות ביצעה במחלקה לרפואת משפחה של הכללית במחוז, במרפאות לב הקריה וכפר חסידים, ובבית חולים כרמל.

את דרכה בכללית החלה לפני כ-13 שנים כמתמחה ברפואת המשפחה, לאחר מכן החלה לעבוד במרפאת כללית צאלון בקריית חיים, ולפני כ-4 שנים מונתה למנהלת המרפאה. בנוסף, היא עוסקת בהוראה והדרכה של סטודנטים מהטכניון ומתמחים במחלקה לרפואת משפחה. “האני מאמין שלי הוא, נפש בריאה בגוף בריא. לכל אחד אחריות אישית והכוח לשמור על בריאותו הגופנית והנפשית. עלינו לעשות מאמצים על מנת לשמור על בריאותנו, על ידי שינוי אורח חיים ואימוץ הרגלים בריאותיים. ברפואת המשפחה זהו תחום, שבו ישנה היכרות רבת שנים עם המטופלים וניתן לסייע להם בשמירה על בריאות גופנית ונפשית, מתוך נקודת מבט כוללנית, הרואה את המטופל כאדם ושמה אותו במרכז”, מספרת ד”ר שולחני.

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי, בירך את המנהלות החדשות בכניסתן לתפקיד: “אני מאחל בהצלחה לד”ר שילר וד”ר שולחני. אני סבור ובטוח, שבשילוב הכישורים והידע שיש להן, יובילו את המינהלות קדימה, למצוינות באיכות הטיפול והשירות”.

הרשם
שלח הודעה אודות
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments