י"ז חשון התשפ"ב, 23/10/2021

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות הקריות ברשת

תושב קרית ביאליק איים על שוטר ועל קצין משטרה

החשוד הובא בפני קצין תורן בתחנת המשטרה, וגם עליו איים. צילום ארכיון: דוברות המשטרה
Wednesday October 13, 2021

בלי פחד: תושב קרית ביאליק בן 38, לא רואה בעיניים. אתמול הוא נעצר בחשד, כי איים על שוטר סיור ועל קצין תורן בתחנת זבולון, וכן העליב עובדי ציבור.

אמש, בשעה 01.20, השמיע החשוד מוסיקה בקול רם, ברחוב התל בקרית ביאליק. שוטרי ניידת סיור שעברו במקום, ביקשו ממנו בצורה יפה להנמיך את המוסיקה. החשוד סירב לטענת המשטרה, ואף סירב להזדהות ולהתלוות עם השוטרים לתחנה. בשלב זה החל הצעיר לקלל את השוטרים ולאיים עליהם.

החשוד הובא בפני קצין תורן בתחנת המשטרה, וגם עליו איים. בין השאר אמר לקצין: “אני אזיין אותך ואת אישתך”. כן איים לפגוע בילדיו וגם הזהיר אותו, שכאשר ייצא לרחוב כדאי שיהיה עירני, כי הוא יגיע אליו.

נציג המשטרה ציין, כי לא הייתה תלונה של שכנים וכי הניידת עברה במקום והשוטרים שמעו בעצמם את המוסיקה הקולנית. עוד ציין, כי החשוד סירב בתוקף למסור עדות, ולמעשה עד לרגע בו הובא לבית המשפט, סירב להיחקר. עוד הוסיף נציג המשטרה, כי אין לו התנגדות שהחשוד ישוחרר, לאחר שימסור את גירסתו לאירועים.

עו”ד איגור גליידר, מהסניגוריה הציבורית, טען כי המשטרה התנהגה בפרשה בצורה לא תקינה, הביאה את החשוד באיחור לדיון בבית המשפט, מתוך מטרה ללמד אותו לקח. לדבריו, לא הייתה תלונה לגביי הקמת הרעש ולכן גם לא הייתה הצדקה לחקירה. עוד ציין, כי זכותו של החשוד לשמור על זכות השתיקה. 

השופט בן ציון ברגר ציין, כי לאור הודעת המשטרה, שהחשוד ישוחרר באם ימסור גירסה, אין למעשה עילה למעצר, כאשר את התייצבותו של החשוד לחקירה, אפשר להבטיח באמצעות התחייבות של אביו, שנכח באולם. השופט החליט כי החשוד ישוחרר, כאשר אביו יחתום על ערבות צד ג’ בסך 2500 שקלים, להבטיח את התייצבותו של החשוד לחקירה, וגם החשוד עצמו יחתום על התחייבות עצמית בסך 2500 ש״ח לאותה מטרה.

הרשם
שלח הודעה אודות
1 Comment
הכי הרבה הצבעות
החדשות ביותר הישנות ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
דוד
10 ימים

מעניין מה היה קורה אם גם היה זורק נעל על השופט.
אבל על שוטרים מותר לדרוך.
ביזיון של בתי משפט.

הירשמו לניוזלטר היומי שלנו והישארו מעודכנים בכל החדשות החמות

מכל מקום בארץ ובעולם, במחשב, בטאבלט ובסמרטפון. חינם אין כסף